dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

969 000 zł128 m² 7 570,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny domu w Przeginii Narodowej, tuż obok miejscowości Liszki. Budynek jednorodzinny, wolnostojący wybudowany w 2025 r z najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 760 zł41,60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A0.4 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 41,60 m2 plus ogródek 24m2 w dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

57,50 zł/m²56 m² 3 220 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia: - lokal na parterze 56 m ( 1 pokój z wodą) - 200 m, 490 m2 na poziomie 1 piętra budynek: - wysokiej klasy budynek biurowo - usługowy - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 8 arowa - płaska szerokość 33m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia - duża i ustawna kawalerka w centrum Nowego Sącza - ul.Grota Roweckiego nr 4. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Świetna lokalizacja, zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczym Radziszowie (gm. Skawina). To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, bliskości natury i nasłonecznionego terenu pod.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł50,70 m² 19 132,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży klimatycznego mieszkania o powierzchni 50,7 m w apartamentowcu zlokalizowanym przy ul. Wrocławskiej 80. Lokalizacja Krowodrza znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 279 zł56,19 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 40m do 71m. Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²28 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 28 m, zlokalizowany w nowym budynku w miejscowości Krzyszkowice. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji - około 500.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 200 zł66,73 m² 12 351,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,73 m , zlokalizowane na 2.piętrze w nowoczesnym osiedlu przy ul. Ciesielskiego, kraków - Czyżyny. Zakup bez prowizji i bez 2% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł197,18 m² 3 118,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal Z dużymi możliwościami adaptacji dąbrowa tarnowska - centrum! Nieruchomość stanowiąca lokal niemieszkalny - użytkowy, położony na pierwszym piętrze budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 308 824 zł137,43 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja - 7 nowoczesnych dwupiętrowych domów, jedynie 14 mieszkań Niska zabudowa, zielone otoczenie, niezależne wejście, prywatny ogród oraz taras. Inwestycja usytuowana na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43,94 m² 7 942,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja mieszkania! divo nieruchomości oferuje do sprzedaży Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące w Chrzanowie przy ulicy Broniewskiego o powierzchni 43,94m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Sierockie w trakcie wydzielania z działki nr. 3605/2 Powierzchnia: 500m2 Wymiary działki: szerokość ok. 22m, długość ok. 23m. Media: - prąd - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł47,56 m² 12 174,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Majewska Nieruchomości oferuje na sprzedaż 4 mieszkania - 2 na parterze i 2 na I piętrze - w stanie deweloperskim, znajdujące się na terenie kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł138,48 m² 9 380,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach, dostępne bez prowizji oraz podatku pcc 2% Termin oddania: koniec roku 2025 Powierzchnia użytkowa: 138,48 m2 Cena domu: 1 299.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 840 zł46,28 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 46,28 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł183,83 m² 5 276,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokalizacja: ściejowice, koło Liszek przy lesie cisza, spokój w pobliżu centrum handlowe w Liszkach, basen, siłownia blisko autostrada A4 i lotnisko w Balicach przystanek autobusowy 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł4 629 m² 464,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w całości budowlana w miejscowości Zabierzów gm. Zabierzów o pow. 46, 29 ara. Działka płaska, o nieregularnym kształcie, o wym:.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł3 400 m² 62,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł52,08 m² 9 773,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:775 m²

Myślenice, głogoczów dom wolnostojący Z tarasem I ogrodem! dostępny od zaraz! Nieruchomość o metrażu 52,08m2 składa się z dwóch pięter, na których znajdują się: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 800 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki w Radgoszczy Do sprzedania działki 18 ar w Radgoszczy blisko zalewu Narożnikach Działki w kształcie prostokąta o wymiarach około 30 x 60 m. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł62 m² 13 225,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe, 62 m 2 , Kalwaria Zebrzydowska na zamkniętym osiedlu, plus dwa miejsca parkingowe. Nieruchomość położona w cichej okolicy, na zamkniętym osiedlu, 1 km od centrum Kalwarii.

 

 

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,31 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Edwarda Szymańskiego w Krakowie. Mieszkanie w stanie deweloperskim, co.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:851 m²

Polecamy! 189D! Grybów, na sprzedaż dom wolnostojący z pięknymi widokami!, pow. 130 m2, działka 8,51 ar. Cena: 699 000 zł oferta godna polecenia! Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 123 zł41,73 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,73 m w nowej inwestycji. Lokal w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji, co pozwala dostosować wnętrze do indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł300 m² 6 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość położona przy jednej z głównych uliczek starej części Andrychowa. Budynek o powierzchni użytkowej 270 mkw posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²89,72 m² 7 178 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 89,72 m , doskonale nadającego się na gabinet fizjoterapii. Lokal znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł21,50 m² 24 604,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Stare miasto - kawalerka - mieszkanie 1 pokojowe - ul. Piłsudskiego 5 minut spacerem od rynku głównego! Na sprzedaż mieszkanie 1- pokojowe o pow.21,5 m2 zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 533 zł38,10 m² 20 014 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.