dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 924 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działki budowlane położone w miejscowości Wiśniowa. Działki położone są zaledwie 15 min samochodem od Myślenic, w malowniczej części wioski. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł156,20 m² 4 154,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Domy Z widokiem na panoramę gór | zręczyce | Powiat Wielicki | stan surowy otwarty To idealne miejsce na wymarzony dom, położony w otoczeniu lasu i zieleni, z pięknymi, otwartymi.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46,98 m² 16 581,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży Trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46,98 m , usytuowanego na 3 piętrze w budynku z 2007 roku, przy ul. Żaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 251 zł49,89 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł51 m² 17 235,29 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwa pokoje W apartamentowcu przy ulicy ślusarskiej Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50,87 m2 znajdujące się na piątym piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, przestronny 3-pokojowy apartament w nowoczesnej inwestycji na Podgórzu Park Hill english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł40,50 m² 16 790,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m, zlokalizowane w Swoszowicach przy ul. Macieja Dębskiego w Krakowie. Mieszkanie położone na parterze kameralnego apartamentowca z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 564 400 zł195,55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Poddasze na starym mieście do własnej aranżacji Reprezentacyjna kamienica | Idealny pod adaptacje na mieszkanie lub biuro | Duża powierzchnia | Świetna lokalizacja ***** standard: lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem dla pracowników - Kraków, os. Kazimierzowskie. Do wynajęcia mieszkanie przeznaczone dla pracowników, położone w Krakowie na Osiedle Kazimierzowskie. Lokal o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł230 m² 4 195,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:582 m²

Dom w Krynicy Zdroju przy ulicy Zielonej o powierzchni ok 230m/kw. Nieruchomość położona w malowniczej części Krynicy, składająca się z działki o powierzchni 5,82 ara na.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł48,10 m² 15 550,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które ze względu na lokalizację, może być zarówno doskonałą inwestycją jak również mieszkaniem na własny użytek. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł230 m² 17 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Kraków/olszanica Oferta na zasadach wyłączności -tylko U nas W notus- nie szukaj dalej, tylko umów się zanim ubiegną Cię inni ;-) Wyjątkowa rezydencja w zielonej części Krakowa To.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł115 m² 2 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zabudowania gospodarskie składające się z drewnianego domu, murowanej z pustaka obory i drewnianej szopy połączonej ze stodołą. Stan dość dobry, wymagający napraw i dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł170 m² 3 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom murowany z gazobetonu położony na działce o powierzchni 11 arów. Budynek ma powierzchnię użytkową 170 mkw, przestronny garaż o powierzchni 19 mkw oraz kotłownie 7 mkw. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł60,95 m² 5 988,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 60,95 m , zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu Chemików. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł168 m² 14 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zamieszkaj lub zainwestuj! Dom w topowej lokalizacji - Bronowice, ul. Jasnogórska, 15 min do centrum! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 168 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł49 m² 14 897,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie 49m2 w gotowej inwestycji przy ul. Slomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie i znajduje się na 1 piętrze budynku 5 piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 334 zł48,26 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł48 m² 15 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dla klienta biznesowo-inwestycyjnego Inwestuj w pewny zysk Luksusowy apartament inwestycyjny gotowy produkt premium z wysokim potencjałem zwrotu Mam przyjemność zaprezentować ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł180,47 m² 6 372,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Brzozówka (gmina Zielonki) ul. Krakowska - dom wolnostojący w cichej i zielonej okolicy Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dom jednorodzinny wolnostojący o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 576 zł49,72 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obejrzyj gotowe mieszkanie! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw.

Szczegóły ogłoszenia

32 500 zł1 300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala 1300 mkw. zlokalizowana w Nowym Sączu (małopolska), oferta bez prowizji. Do magazynu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 32 m w wysokim standardzie | ul. Lwowska | Tarnów Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę najmu, niezwykle funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 32 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł84,50 m² 13 952,66 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Kraków Ruczaj ul. Miłkowskiego 84,5 m2 Nieruchomość: mieszkanie położone na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym apartamentowcu z 2005 roku. Mimo upływu lat budynek jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł140 m² 9 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 875 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na dużej działce 4880 m - idealny do zamieszkania lub inwestycji! Oferujemy dom wolnostojący, położony na rozległej działce o powierzchni 4880 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 308 824 zł137,43 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Do kupienia nowoczesny 3-piętrowy dom bliźniak w Bronowicach! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Bronowice łączą spokój.

Szczegóły ogłoszenia

992 000 zł46,14 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować kameralną inwestycję luksusowych apartamentów inwestycyjnych w Kościelisku. Cena netto +23% vat. Możliwości odzyskania podatku vat. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

25,60 zł/m²125 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o łącznej powierzchni ok. 125 m , w tym: lokal biurowy o pow. ok. 25 m z aneksem kuchennym oraz toaletą, magazyn o pow. ok. 100 m , wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż działka o powierzchni 39 arów (3899 m ), położona w miejscowości Zasole, gmina Brzeszcze. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób.

 

 

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do wynajęcia przytulne słoneczne mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ulicy Krupniczej.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł44,33 m² 15 452,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,33m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Spółdzielców 13 w Krakowie. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł132 m² 15 143,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do sprzedaży luksusowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 214,94 m2 , składa się z dwóch kondygnacji: parter: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł1 300 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów w całości teren budowlany oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowo usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Uwaga! możliwa zamiana na dom! Wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 56 mkw. położone w Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł6 584 m² 53,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Uzbrojona działka o powierzchni 6584 m2 (65 ar) znajduje się w malowniczej miejscowości Czułów, gmina Liszki, powiat Krakowski. Obecnie (od 29.09.2021 roku) jest uchwalony miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł836 m² 83,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż działkę rolną 8,5 ar w Modlnicy, boczna ulica Cegielnianej.Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: Rolna Numer działki :.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł60 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w rejonie ul. Hoffmanowej (podgórze, łagiewniki). Mieszkanie utrzymane jest w stanie dobrym i nie wymaga większych nakładów finansowych prócz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł115,06 m² 8 247,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowy dom stworzony do wygodnego życia wśród natury Narama | 115 m | Garaż Ogród 4 sypialnie Jeśli marzysz o miejscu, które łączy kameralny klimat z nowoczesnym stylem, ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

47,01 zł/m²95,33 m² 4 481 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. użytkowej 89,1m 2 i pow. całkowitej 95,33m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w jednym z nowoczesnych biurowców na terenie strefy ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²141 m² 15 510 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowy ( Dzielnica Łagiewniki - Borek Fałęcki ) lokal handlowy: - jasne i przestronne pomieszczenia - klimatyzacja - powierzchnia 141m2 - lokal od głównej ruchliwej ulicy.