dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 924 ogłoszenia

1 200 000 zł2 462 m² 487,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam do sprzedania duża działka rolna z przepięknym widokiem na góry oraz panoramę Zakopanego i okolic dojazd do działki drogą asfaltową gminną oznaczenie działki to pastwiska klasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł102 m² 11 754,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż Brzesko, ul. Sikorskiego Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni umeblowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 102 m, położony w Brzesku przy ul. Sikorskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na osiedlu Piastowskim w Dobczycach. Lokal znajduje się na 1 piętrze bloku z lat 90-tych i wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 200 zł46 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 025 zł64,25 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 64,25 m2 w nowej inwestycji o podwyższonym standardzie i przemyślanym rozkładzie mieszkań. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 963 zł58,28 m² 16 299,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy apartament na 1 piętrze w lokalizacji zabłocie. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie ma powierzchnię 58,28m2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł197 m² 3 020,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Dom Z lokalem usługowym tarnów mościce spokojna okolica Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w urokliwej i cichej dzielnicy Tarnowa Mościcach, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł130,97 m² 15 156,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:857 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z garażem o powierzchni użytkowej 130,97 m (mieszkalna 105,06 m ), zlokalizowany w Wieliczce na cichym osiedlu Ogrodowym przy ul. W.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 178 m² 81,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| jako agent pracujący na zleceniu wyłącznym mam przyjemność zaprezentować Państwu w imieniu właściciela wybitnie widokową działkę o powierzchni 3178m 2. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 469 zł52,72 m² 16 321,48 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

null Możliwość podziału na dwie kawalerki! 23% vat do odliczenia | 25-49m | kawalerki od 365 tys. Poznaj ofertę rabatową   Przed państwem oferta lokalu inwestycyjnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł39,87 m² 24 454,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż luksusowy apartament z ogródkiem ul. Masarska, kraków (kazimierz) Cena mieszkania 975000 pln Czynsz administracyjny ok. 630 pln Miejsce postojowe w garażu podziemnym (opcjonalnie):.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł53,64 m² 18 549,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowy Apartament z Widokiem na Giewont w Kościelisku Oferujemy na sprzedaż lub na wynajem długoterminowy przestronny, dwupoziomowy apartament z widokiem na Giewont, usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Pół hektara produkcyjno-usługowa. Plan zagospodarowania dla zabudowy 70%, wysokie składowanie do 15m. Możliwość budowy - obiektów przemysłu , zakładów produkcyjnych i usługowych wraz.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 34 ar położona w cichej okolicy, przy lesie, z malowniczym widokiem na góry. Działka znajduje się w miejscowości Winiary, oddalona jedynie 5 km od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na Podgórzu. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania wynosi 64 m2, na co składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

559 990 zł49,12 m² 11 400,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł44,66 m² 15 405,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokojowe kompaktowe mieszkanie rejon os. Oficerskiego Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w rejonie os. Oficerskiego. Mieszkanie o powierzchni 44,66m2 jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł37,50 m² 21 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Unikatowy Business Unit 37,5 m | Soho Residence, kraków Nie szukaj lokalu - zainwestuj w adres, który pracuje na Ciebie. Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w standardzie High-End,.

Szczegóły ogłoszenia

1 163 000 zł63 m² 18 460,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1874

Do sprzedania lokal mieszkalny podzielony na 3 odrębne jednostki, aktualnie wynajmowane w systemie krótkoterminowym. Każde z mieszkań posiada łazienkę oraz miejsce na aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł9 795 m² 40,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 9795 m 2 Posiada dostęp do drogi publicznej, drogą polną ok 130 m cena 399 000 zł Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania słoneczna i ustawna działka 10,5-cio arowa w całości budowlana. Z złożonymi dokumentami na budowę domu - szczegółowe informacje poniżej oraz w galerii) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

681 500 zł2 350 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu budowlaną działkę w miejscowości - Golkowice / Wieliczka Jeśli szukasz nieruchomości o rosnącej wartości, ta oferta jest dla Ciebie! Położona w Golkowicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma przyjemność zaprezentować piękną budowlaną działkę 9 arową. Działka położona w Krakowie dzielnica Nowa Huta. Teren płaski, luźna zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 050 zł62,06 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł160 m² 21 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Dom w Kościelisku na dużej działce z widokiem na Giewont. Lokalizacja Kościelisko to miejscowość położona w okolicach Zakopanego która zachwyca swoim urokiem i niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł3 211 m² 49,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż wyjątkowa działka budowlana-czchów, powiat brzeski, województwo małopolskie. Zachwyć się pięknymi krajobrazami z punktów widokowych - Kozieniec i szczyt Machulec Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł240 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:580 m²

Tarnów , Góra Marcina Wielorodzinny dom , świetna inwestycja pod wynajem poszczególnych pokoi na które posiadamy zawsze duże zapotrzebowanie! - - Do sprzedaży dom 4 - kondygnacyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł344 m² 2 904,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Mint Property oferuje na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny o łączniej powierzchni użytkowej 344 m2 położony działce o powierzchni 486m2 w Tarnowie. Budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 483 zł41,42 m² 22 199 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

45,65 zł/m²23 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmiemy lokal biurowy zlokalizowany na parterze przy ulicy Fredry. Lokal znajduję się w biurowcu z wejściem od ulicy. Lokal posiada kształt prostokąta o wymiarach ok 5,5x4m. Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł150,93 m² 7 612,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Grabówki, w otoczeniu zieleni i z widokiem na pasmo górskie. Kameralne osiedle obejmuje 30 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł81 m² 24 197,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zanurz się w luksusie i komfortowym życiu w samym sercu Krakowa. Poznaj wyjątkową ofertę na sprzedaż english description below - please do not hesitate to contact us Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 zł20 m² 114,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia od września 2026: wysoka kawalerka Z widokiem na ogród - stare miasto Szukasz absolutnej ciszy w samym centrum Krakowa? Biuro realdom prezentuje wyjątkowe mieszkanie dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Sprzedajemy nietuzinkowy dom w podtarnowskiej miejscowości Zbylitowska Góra, koło Tarnowa. Dom można po niewielkiej adaptacji przygotować na wynajem lub sprzedaż 2 niezależnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł32 m² 17 781,25 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,86 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper , kolejna inwestycja II etap. Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 117 m2 z dużym tarasem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł46,38 m² 15 631,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

* część zdjęć stanowi wizualizację i jest propozycją aranżacji mieszkania po remoncie krowodrza - łobzów ul. Litewska/ wrocławska - III piętro - 2 pokoje lokalizacja: ulica Litewska znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: lokal handlowo - usługowy na parterze o powierzchni 98,97 m2 - część biurowo - handlowa - 3 pomieszczenia - osobna kuchnia i łazienka - pomieszczenie gospodarcze - 3 wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 582 zł40,70 m² 14 559,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje | Prądnik Biały |ul. Bociana I Bez prowizji i pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł942 m² 145,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 9,42ara, zlokalizowana w Koszycach Małych-okolice ul. Wolskiej i ul. Lipowej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 38m x 23m. Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowalne w miejscowości Nowa Jastrząbka, gm. Lisia Góra idealne zarówno pod budowę domu, jak i jako inwestycja. Łączna powierzchnia: 78 ar (7 800 m ).