dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 924 ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 930 zł66,25 m² 10 549,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji I podatku pcc lokalizacja: osiedle jest zlokalizowane na granicy Krakowa i Wieliczki wśród zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna na malowniczych terenach Małopolski! Marzysz o własnym miejscu, gdzie będziesz mógł odpocząć od zgiełku miasta, cieszyć się ciszą, świeżym powietrzem.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Stróża (gmina Pcim). Mpzp - 190.MN/RM (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

21,15 zł/m²260 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

*zdjęcia należą do właściciela oferty Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, lokal handlowy / usługowy / biurowy / magazynowy - pod dowolną działalność. Lokal jest całkowicie nowy, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z parkingiem Kraków ul. Beliny Prażmowskiego nieruchomość: mamy przyjemność zaproponować Państwu do wynajęcia Lokal biurowy o powierzchni 200 m2 zlokalizowany przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł13 654 m² 33,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzy Ci się spokojna wieś, śpiew ptaków i to niedaleko Krakowa? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie. Możesz tu założyć swoje gospodarstwo lub winnicę. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł49,24 m² 15 008,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje W stanie deweloperskim Z dwoma ogrodami! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Cechowej, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek z linią brzegową i częścią prywatnego jeziora w okolicach Wojnicza w powiecie tarnowskim. Na sprzedaż zostały już tylko działki: 1x działka 10 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 120 zł25,60 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie Z balkonem I parkingiem Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 676 m² 38,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Sprzedamy malowniczo położoną działkę w miejscowości Borówna Gmina Lipnica Murowana na obszarze Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł65 m² 5 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:395 m²

Kędzierzynka (gm. Dobczyce) dom w zielonej okolicy. Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 65 m , położony w spokojnej okolicy. Nieruchomość stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

17,21 zł/m²40,10 m² 690 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Brzesko centrum lokale użytkowe do wynajęcia super lokalizacja lokale użytkowe do wynajęcia o powierzchni od 40 65 m2 usytuowane w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta (rynek) zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł26 m² 23 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny majstersztyk: wysoki apartament Z widokiem na ogród - stare miasto Biuro realdom prezentuje unikatową nieruchomość, łączącą prestiżową lokalizację w sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł35 000 m² 9,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja: trzetrzewina (gmina Chełmiec) - Powierzchnia: 3,5 ha (35 0000 m ) Działka leśna o powierzchni 1.1 ha, działka rolna 2.4 ha - Media: Wodociąg gminny w granicy, prąd, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

654 113 zł32,87 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji firmy atal. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, z doskonałym m.in. tramwajowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. 149,38m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej. Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł222 m² 15 090,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:907 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Krakowa na osiedlu Kostrze, na terenie Tyniecko-Bielańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 041 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie nieregularnym. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł210 m² 1 661,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Dom w Libiążu o powierzchni około 210 m2 dla dwóch rodzin. Główne atuty nieruchomości: - możliwość zamieszkania dwóch rodzin - niezależne wejścia na kondygnacjach. - trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł163,54 m² 8 438,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Ostatnie wolne domy! dom W zabudowie bliźniaczej pod krakowem! Powierzchnia całkowita: 163,54 m | Działka: 3 ary | Garaż | Ogródek | 3 sypialnie | 2 łazienki + wc | Garderoby | Pom.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł63,62 m² 23 577,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,62 m położone na 1 piętrze przy ul. Poznańskiej. Nowoczesny budynek z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 006 000 zł81,50 m² 12 343,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bez Podatku pcc i Prowizji! Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe w sercu Czyżyn. Świetna dla rodziny i jako lokata kapitału. 81,5m , 4 pokoje, balkon, 1 piętro. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

66,08 zł/m²227 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 227 m , zlokalizowany w nowej inwestycji Green Park w jednej z najlepszych lokalizacji w Rabce-Zdroju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł4 600 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-usługowa zlokalizowana w miejscowości Aleksandrowice, gm. Zabierzów o pow. 46 arów. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

950 110 zł38,78 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowe 39 metrowe stare miasto ulica krowoderska Zgrabne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze (z windą) w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Krowoderskiej. Kamienica ta została wzniesiona około.

Szczegóły ogłoszenia

59,86 zł/m²142 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu duży lokal o pow. 142 m2 , składający się z 4 pomieszczeń o powierzchniach od 20 - 42m2, holu oraz łazienki. Mieści się na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł77,72 m² 16 598,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem | ul. Pychowicka | Zakrzówek | ruczaj Ul. Pychowicka to jedna z tych lokalizacji w Krakowie, które same w sobie stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 565 m² 32,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rolnej w Ludźmierzu. Ludźmierz dz. ewid. nr 2596/3, 2597/5. Wymiary: - szerokość ok. 18-13 m na długości ok. 280 m. Powierzchnia dz.: 4565.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,26 m² 14 790,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m , znajdujące się w Krakowie - os. Kalinowe. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ulicy Słowackiego w Tarnowie. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy, z dogodnym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 364 zł37,61 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowo powstające osiedle 4 budynków oferuje kameralne budynki mieszkalne, każdy z nich z 10 mieszkaniami. Atuty mieszkania : w winda komórka lokatorska przestronne balkon Dodatkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37,03 m² 72,91 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 37,03 m2 nieruchomość: oferujemy do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 37,03 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia przestronny, narożny, witrynowy lokal handlowo-usługowy 137,70m2. Nowy Targ, ul. Szaflarska. Dostępny od 1 kwietnia. Lokalizacja: nowy Targ, ul. Szaflarska 8a., nieruchomość oddalona 160m.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek w Zawoi, położony w centralnym miejscu krzyżujących się szlaków pieszych i rowerowych. Miejsce składa się z budynku głównego, murowanego, pokrytego dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł134,50 m² 5 568,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Z widokową działką! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Zawada, nieopodal Myślenic. To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dla osób pragnących cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 524 zł47,89 m² 15 567,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze, z widokiem na wewnętrzne patio-ogród - lokalizacja Wola Duchacka, w pobliżu ch Bonarka. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł117 m² 15 811,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6