cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu
25 921 ogłoszeń
Od najnowszych
25 921 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
595 000 zł41,40 m² 14 371,98 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat
Kolanów Bochnia
594 090 zł56,58 m² 10 500 zł/m²
999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²
649 000 zł49,36 m² 13 148,30 zł/m²
515 000 zł33 m² 15 606,06 zł/m²
939 000 zł144 m² 6 520,83 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Glogera 2
Prądnik Biały Kraków
575 000 zł36,77 m² 15 637,75 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Glogera 2
Prądnik Biały Kraków
1 030 000 zł61,57 m² 16 728,93 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Glogera 2
Prądnik Biały Kraków
850 000 zł61,76 m² 13 762,95 zł/m²
145 000 zł800 m² 181,25 zł/m²
599 000 zł37,80 m² 15 846,56 zł/m²
3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²
Rynek pierwotny
799 000 zł77 m² 10 376,62 zł/m²
Rynek pierwotny
799 000 zł77 m² 10 376,62 zł/m²
715 000 zł47,67 m² 14 998,95 zł/m²
46,15 zł/m²130 m² 6 000 zł
599 908 zł31,91 m² 18 800 zł/m²
99 000 zł1 114 m² 88,87 zł/m²
749 900 zł50,16 m² 14 950,16 zł/m²
100 000 zł800 m² 125 zł/m²
350 000 zł3 900 m² 89,74 zł/m²
280 000 zł4 100 m² 68,29 zł/m²
170 000 zł1 550 m² 109,68 zł/m²
100 000 zł1 200 m² 83,33 zł/m²
Rynek pierwotny
920 000 zł100 m² 9 200 zł/m²
Rynek pierwotny
359 310 zł41,30 m² 8 700 zł/m²
429 990 zł21,86 m² 19 670,17 zł/m²
989 000 zł57 m² 17 350,88 zł/m²
999 000 zł112 m² 8 919,64 zł/m²
890 000 zł40,12 m² 22 183,45 zł/m²
500 000 zł1 600 m² 312,50 zł/m²
610 000 zł4 620 m² 132,03 zł/m²
695 000 zł45 m² 15 444 zł/m²
765 000 zł56 m² 13 660,71 zł/m²
649 000 zł41,10 m² 15 790,75 zł/m²
990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²
679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²
Rynek pierwotny
532 140 zł54,30 m² 9 800 zł/m²
Rynek pierwotny
341 500 zł36 m² 9 486,11 zł/m²
349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²
545 000 zł36,10 m² 15 096,95 zł/m²
11,67 zł/m²150 m² 1 750 zł
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia