dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 921 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

370 000 zł2 646 m² 139,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentacje działki w Krakowie w dzielnicy Nowa Huta- wadów Działka położona przy ulicy Glinik. Działka o powierzchni 26,46 arów budowlano - rolna W Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł409 m² 1 217,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 126,38 m , położony w spokojnej i zielonej części Tarnowa przy ul. Nałkowskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł80 m² 10 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 867 m²

Inwestycja dom +działka o powierzchni 58 arów, położona w doskonałej lokalizacji w miejscowości Zgłobice, przy głównej trasie Tarnów- kraków. Ta duża 58 arowa działka oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49,47 m² 7 459,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bezczynszowe mieszkanie - 49,47 m2- tarnów- mościce Komfortowe 2 pokoje+ balkon+ piwnica ok. 5 m2 - gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na kameralnym osiedlu. Budynek z 2005 roku. . Idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecamy do sprzedaży nowoczesny apartament, położony w atrakcyjnej części Kościeliska, w dzielnicy Kierpcówka. Lokal składa się z : przedpokoju, łazienki ( wanna+ kabina.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z pięknym widokiem i dużym balkonem Na cichym i spokojnym osiedlu, w niedalekiej odległości od centrum, oferujemy przestronne mieszkanie znajdujące się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł140 m² 29 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Dom składa się z dwóch kondygnacji i został wykończony z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o detale architektoniczne oraz funkcjonalność przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów. Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta oraz płaski teren, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł900 m² 98,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Lichwin, w gminie Pleśna. Działka ma powierzchnię 9 arów i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów. Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł1 300 m² 130,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Rzuchowa, gmina Pleśna. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp), zgodnie z którym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł117 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:47 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowe, rodzinne gospodarstwo rolne w miejscowości Lichwin, w gminie Pleśna, które zapewnia idealne warunki do życia w zgodzie z naturą. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Tarnowie-Klikowej, między ulicami Goździkową i Muzyczną o powierzchni 906 m (9 arów), jest ona w pełni uzbrojona we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł16 700 m² 8,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1,67 ha, położone w Zalasowej, gmina Ryglice, w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość oferuje szeroki potencjał inwestycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł39,30 m² 6 615,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tarnów Mościce - 2-pokojowe mieszkanie na spokojną emeryturę | zielona i kameralna okolica N a sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,3 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 800 m² 166,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przestronna Działka Budowlana w Zawadzie k. Tarnowa - Twój Spokojny Zakątek z Widokiem! Marzysz o budowie własnego domu w cichej i malowniczej okolicy, z dogodnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł82 m² 4 621,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Twój własny dom w cenie mieszkania w Zbylitowskiej Górze - tuż przy granicy Tarnowa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę, która stanowi idealną alternatywę dla zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł178,20 m² 33 670,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy Apartament | 178 m z oranżerią | spa | Parking Kraków | Stare Miasto 150 m od Galerii Krakowskiej | 700 m od Rynku Głównego Crystal House ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Komfortowe jasne 2 pokoje z dużym balkonem Os. Zielone, tarnów IV piętro, blok z wielkiej płyty po termoizolacji Mam do sprzedaży bezpośredniej przestronne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł242 m² 57,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość położona w malowniczej miejscowości Librantowa (gm. Chełmiec), zaledwie 4 km od granicy Nowego Sącza. Nieruchomość łączy komfort nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na krakowskim Salwatorze przy ul. Syrokomli. Nieruchomość usytuowana jest na IV piętrze reprezentacyjnej kamienicy z nową.

Szczegóły ogłoszenia

94 500 zł1 046 m² 90,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Ptaszkowej - Twoja oaza spokoju pod lasem! Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz pełną piersią, a jednocześnie sprawnie zainwestujesz kapitał? Odkryj wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł153,74 m² 5 203,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:832 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: dom trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 397 m² 106,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: atrakcyjną nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: wolnostojący dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 298 zł63,29 m² 15 172,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem - idealne dla rodziny lub inwestora Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, komfort i przyjazną atmosferę do życia? Ta oferta została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 200 zł63,43 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja zlokalizowana w rejonie ulic Powstańców i ul. Majora na Prądniku Czerwonym w Krakowie. Tereny zielone wokół inwestycji, blisko komunikacji miejskiej, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł150,93 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Kameralne osiedle Grabówki k/wieliczki Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem Kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 580 zł40,90 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł60 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia się, 3-pokojowego mieszkania z osobną, wyposażoną kuchnią i balkonem na spokojnym zielonym osiedlu w Skawinie, to ta Alternatywa jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 200 m² 109,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej, zielonej przestrzeni blisko Krakowa? Ta oferta to idealne połączenie spokoju natury i dogodnego dojazdu do miasta. Lokalizacja: działka położona jest w Krzywaczce, zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44,53 m² 13 474,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,53 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2012 roku. Mieszkanie charakteryzuje się wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 553 zł50,29 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż, mieszkanie w dobrym stanie - do zamieszkania o powierzchni 59,10 m , położone na 6 piętrze z 10. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł67,47 m² 12 879,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie z tarasem i balkonem - ul. Domagały | Nowoczesne osiedle | Bieżanów-Prokocim Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł32,92 m² 18 803,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 32,92 m2 na poddaszu przy ul. Felicjanek 17 w Krakowie na Starym Mieście. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł117 m² 7 991,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowe domy | garaż, ogródek | kameralnie | bez prowizji, bez pcc! - Dzień dobry, na sprzedaż (bezpośrednio - więc brak prowizji) nowoczesny bliźniak według projektu Archon Dom pod miłorzębem 20.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł34 m² 17 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nieruchomości Arkadia prezentują ofertę sprzedaży 34 metrowej kawalerki, zlokalizowane przy ul. Królewskiej 5 tuż przy Placu Inwalidów w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 to studio.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63 m² 13 476 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą na osiedlu Centrum E w Krakowie-Nowej Hucie. Nieruchomości Arkadia prezentują dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 23m2 po generalnym remoncie | Park lotników/ugorek. Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , usytuowana na parterze. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom na sprzedaż | ok 200 m | działka 683 m | Centrum Niepołomic Agencja Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący usytuowany na działce.