dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 904 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Aleje Batorego Na sprzedaż mieszkanie własnościowe (wspólnota Posesja) o powierzchni 42 m2 położne na parterze w bloku IV piętrowym. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 156 zł41,86 m² 15 675 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, które składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 010 zł37,53 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 104 zł43,44 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, które składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni 60m2 w Krakowie. Lokalizacja: apartament znajduje się w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie, przy ul.Radziwiłłowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 41 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ulicy Grzegórzeckiej Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł38,02 m² 21 041,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 38m2 w kameralnym apartamentowcu, znajdującej się w dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Kawiory.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,80 m² 15 846,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania wykończonego o powierzchni 37,80 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 941 zł77,39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

'Bandrowskiego Residence' to wyjątkowa inwestycja, która na nowo definiuje pojęcie miejskiego luksusu w Tarnowie. Zlokalizowana w samym centrum, na terenie dawnego Owintaru, łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 990 zł42,26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 012 zł46,94 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni ok. 41 m2 w inwestycji mieszkaniowej "fajny Dom" znajdującej się w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł73,11 m² 25 441,12 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 73,11m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "apartamenty Novum" przy ulicy Rakowickiej 20C.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł93,40 m² 17 880,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 93,4 m2 przy ul. Sosnowieckiej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestrzennego mieszkania o powierzchni 50m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Dworskiej w Krakowie. Lokalizacja: zamek Królewski na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Borkowska | Kliny | 2 pok | eng | ua [oferta na wyłączność] Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego o powierzchni 46m2 znajdującego się w dzielnicy Kliny przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wynajmu mieszkania w wysokim standardzie o powierzchni 43 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rakowickiej 20L w Krakowie. Oferta na zasadach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 763 zł65,29 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. Trybuny Ludów 3 na krakowskim Podgórzu Duchackim. Obligatoryjny zakup miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 044 732 zł70,59 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. Trybuny Ludów 3 na krakowskim Podgórzu Duchackim. Obligatoryjny zakup miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 228 zł47,48 m² 15 485 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. Trybuny Ludów 3 na krakowskim Podgórzu Duchackim. Obligatoryjny zakup miejsca postojowego. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł44,50 m² 85,39 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu widokowego mieszkania o powierzchni 44,5 m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 38 m , zlokalizowanego w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje | 57 m | Wola Duchacka | ul. Klonowica | m. postojowe opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 200 zł34,74 m² 14 801,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat 72 000 zł komórka lokatorska gratis gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 384 zł70,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 70,9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 034 zł39,57 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 39,57.