dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 904 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

680 000 zł123 m² 5 528,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 251 187 zł75,35 m² 16 605 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal - L2 Deweloper sprzeda lokal handlowo - usługowy o pow. 75,35 m2 na parterze w budynku przy ul. Kobierzyńskiej 145 w inwestycji willa zalesie. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 574 482 zł99,23 m² 15 867 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal - L4 Deweloper sprzeda lokal handlowo - usługowy o pow. 99,23 m2 na parterze w budynku przy ul. Kobierzyńskiej 145 w inwestycji willa zalesie. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 494 zł70,54 m² 14 637 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Deweloper oferuje: lokal handlowo usługowy nr 3 70,54 m2 Lokalizacja Kraków, ul. Kobierzyńska 145, kobierzyńska/ Zalesie Zapraszamy do kontaktu. Biuro Sprzedaży Nokturn Deweloper tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł123 m² 6 422,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł255,49 m² 10 959,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować kamienicę inwestycyjną położoną przy ul. Przedwiośnie 6 w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Krakowa Stare Podgórze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe odnowione mieszkanie z oddzielną kuchnią w centrum Krakowa. Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne, gotowe do wejścia mieszkanie o powierzchni 49,7.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł170 m² 7 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferta obejmuje połowę kamienicy składającą się z mieszkania o powierzchni 75m2 na pierwszym piętrze wraz z lokalem usługowym zlokalizowanym na parterze o powierzchni 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 000 zł61 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w inwestycji Fort Natura w Krakowie w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł53,24 m² 15 965,44 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, mieszczącego się w inwestycji Fort Natura w Krakowie w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł54,09 m² 16 823,81 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 23,8 m , położone przy ul. Litewskiej (ul. Wrocławska). To propozycja łącząca komfort życia w zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł97 m² 8 453,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy do sprzedaży nowe, piętrowe domy w zabudowie bliźniaczej, wybudowane w latach 2025/2026, położone w atrakcyjnej części Tarnowa na nowo powstałym osiedlu przy ul. Langnera. -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł35,85 m² 22 287,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1879

Mam przyjemność zaprezentować stylowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na drugim piętrze zabytkowej kamienicy z 1879 roku przy ul. Kalwaryjskiej 29.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,78 m² 12 804,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Мы также говорим на русском! oferta tylko U nas! na wyłączność - nie szukaj dalej :) ul. Bajeczna, dąbie, grzegórzki, kraków. Obok ulica: ofiar Dąbia, aleja Pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł230 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o nowoczesnej bryle, położony na pięknej, intymnej działce w Dominikowicach. Nieruchomość idealna dla osób szukających przestrzeni, kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł190 m² 13 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w samym sercu Zakopanego, w bezpośredniej bliskości Krupówek, szlaków turystycznych oraz pełnej infrastruktury miejskiej. Idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Smętna 1E i 1F

Bronowice Wielkie Kraków

569 016 zł33,87 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smętna 1E i 1F

Bronowice Wielkie Kraków

1 028 610 zł62,34 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smętna 1E i 1F

Bronowice Wielkie Kraków

1 047 144 zł62,33 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 położone przy ul. Imbramowskiej w Krakowie. Najważniejsze informacje: - wysoki 11.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł47 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Sądowa w krakowskiej dzielnicy Grzegórzki. Oferta na wyłączność. Najważniejsze informacje 2 osobne pokoje, osobna kuchnia 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,82 m² 51,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne 2 mieszkania O podobnym metrażu (48 m i 49 m ) obok siebie - zapytaj O ofertę Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł42 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42m kwadratowych w Krakowie, przy ul. Wenecja Najważniejsze informacje: - dostępne od zaraz, - 2 pokojowe, - wysoki standard mieszkania, - wynajem na okres.

 

 

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 000 zł57,25 m² 12 699 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 000 zł57,25 m² 12 699 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 57,25m zlokalizowane parterze z ogródkiem 130m2 w budynku 58. - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł48,78 m² 12 054 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - dwupokojowe mieszkanie o metrażu 48,78m zlokalizowane parterze z ogródkiem 58m2 w budynku 58. - w cenie 588 000,00 pln - możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 000 zł42,31 m² 12 787 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne dwupokojowe mieszkanie o metrażu 42,31m zlokalizowane parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 35,41m zlokalizowane czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 859 zł39,39 m² 11 421 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żeromskiego Residence to nowoczesna inwestycja zrealizowana przez dewelopera Jania Construction, położona w ścisłym centrum Myślenic. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania, które zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może planujesz zakup swojego pierwszego lokum w świetnie skomunikowanej części Krakowa? Biuro nieruchomości Veryhome Real.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Do sprzedaży uroczy dom o powierzchni około 90m2 w bardzo dobrym stanie, po remoncie generalnym położony na pięknej działce o powierzchni ok 9300m2. Dom może spełniać funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Veryhome Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 124 m , położonego w strategicznym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł54,90 m² 18 925,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogródkiem w nowym 4-piętrowym budynku z windą zlokalizowanym na Ruczaju. Nieruchomość ulokowana jest w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł200 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Polecam wyjątkowy dom, położony w wymarzonym miejscu pod lasem, na południowym stoku, na Pogórzu Ciężkowickim niedaleko Gorlic i Biecza. Dom z lat 70tych, nadaje się dla dużej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł58,03 m² 29 122,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klimatyczne mieszkanie przy ul. Rękawka 32 w Starym Podgórzu, idealne dla osób szukających komfortu, ciszy, ale jednocześnie pragnących bliskości atrakcji oferowanych przez centrum miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł500 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową prywatnego jeziora w Małopolsce! Zapraszam do zakupu działek z linią brzegową i częścią prywatnego jeziora w okolicach Wojnicza w powiecie.