dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 914 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 914 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

795 000 zł106 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowe mieszkanie 3 pokoje + schron 40 m | 106 m | parter | pełne wyposażenie Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz i od razu czujesz, że wszystko jest dokładnie tak, jak powinno być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Bronowice Nowe Kraków

778 551 zł38,19 m² 20 386,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się w inwestycji Clou.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Lindego

Bronowice Nowe Kraków

2 034 468 zł110,78 m² 18 364,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Bronowice Nowe Kraków

771 557 zł38,58 m² 19 998,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków - Bronowice ul. Sosnowiecka- lokal na parterze do wynajęcia 215m2 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 215m2 zajmujący większą część parteru w kameralnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny, trzypokojowy apartament położony w luksusowej, zabytkowej kamienicy w samym centrum Krakowa. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią niepowtarzalny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2025 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o wysokim standardzie, położone przy ul. Powstańców w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł54,47 m² 22 030,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o powierzchni 54,47 m położonego na trzecim piętrze kamienicy z początku XIX wieku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 102 zł56,49 m² 21 156 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament inwestycyjny z aneksem kuchennym, łazienką i ogrodem. Lokal znajduje się w inwestycji Tatrzański Resort w Białce Tatrzańskiej. Sprzedaż bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 321 zł27,27 m² 25 461 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

1-pokojowy apartament inwestycyjny z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem. Lokal znajduje się w inwestycji Tatrzański Resort w Białce Tatrzańskiej. Sprzedaż bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 829 zł38,74 m² 25 215 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament inwestycyjny z aneksem kuchennym, łazienką i ogrodem. Lokal znajduje się w inwestycji Tatrzański Resort w Białce Tatrzańskiej. Sprzedaż bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł32,30 m² 9 876,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie po generalnym remoncie | Spadzista | 32 m | bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,30 m położone w bardzo dobrej lokalizacji w Tarnowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł85 m² 9 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż! Osiedle "zielona Rączna" etap III to kameralna inwestycja 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położona w malowniczej podkrakowskiej miejscowości Rączna,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł42,01 m² 19 519,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesność i świetną lokalizację? Ta jasna i funkcjonalna 2 pokojowa przestrzeń o powierzchni 42 m w Dąbie Plaza od renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 27,24 ara położona w malowniczej miejscowości Lednica Górna (gmina Wieliczka), z szybkim dojazdem do Krakowa. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43,23 m² 12 699,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga! mieszkanie idealne pod młodą parę czy małżeństwa będzie się nim cieszył również singiel-Z dala od zgiełku i hałaśliwych ulic, po pracy wypoczniesz. Kliny -ulica bartla.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok./40 m2 /balkon/ Kurdwanów/ ul. Witosa Super oferta! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o pow. 40 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Witosa. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały Kraków

720 429 zł45,31 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz dwoma tarasami. Lokal znajduje się w budynku F, w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Glogera na krakowskim Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały Kraków

881 820 zł62,10 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem. Lokal znajduje się w budynku F, w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Glogera na krakowskim Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały Kraków

656 040 zł39,76 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem. Lokal znajduje się w budynku F, w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Glogera na krakowskim Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł53,25 m² 9 014,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle w Proszówkach k. Bochni - komfort, prywatność i wysoki standard Ruszyła sprzedaż nowoczesnego osiedla w Proszówkach - zaledwie 4 km od centrum Bochni. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł280 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 220 m kw. z pięknym, urządzonym dużym ogrodem - Rzeszotary ul.Dworska (powiat krakowski), w pięknej zielonej okolicy, blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł69 m² 15 927,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

okazja_ To wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 z prywatnym tarasem na ogrodzonym osiedlu zlokalizowanym blisko Lasu Wolskiego jest idealną propozycją dla Ciebie. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiż historycznej kamienicy w nowoczesnym wydaniu! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu wyjątkowej kawalerki, która stanowi harmonijne połączenie krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł149 m² 6 302,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Twoja oaza spokoju 15 minut od granic Krakowa Marzysz o porankach z widokiem na panoramę wzgórz, z dala od smogu i miejskiego zgiełku? Poznaj Domy na Wzgórzu kameralną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje/ 47 m2/ Grzegórzki/ Dąbie / ul. Bajeczna Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Super lokalizacja!. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 46,93.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł187 m² 5 133,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam. Dom w Czarnym Dunajcu, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 187m2 i 132m2 powierzchni mieszkalnej. Każdy budynek posiada własny zjazd i niezależne media, prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal handlowo usługowy przy ul.Papierni Prądnickich 73. Lokal ma 75mkw, wysokość 3m i może być przeznaczony na każdy rodzaj działalności gospodarczej. Lokal ma wylewki, tynki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właściel wynajmie komfortowo zaaranżowane i wyposażone 50 mkw mieszkanie. Salon z aneksem kuchennym, płyta, piekarnik, zmywarka, młynek do mielenia odpadów,okap, sofa trzyosobowa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł70 m² 21 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedamy trzypokojowe w pełni urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 69,31 m2 położone na piątym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku z windą na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł909 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawoja- przysłop, tam stoją najpiękniejsze domy. Twój też może. Do sprzedaży działka o powierzchni 909 metrów kwadratowych znajdująca się w Zawoi na Przysłopie. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł500 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy działkę budowlaną o powierzchni 5 arów ( 500m ), położoną w miejscowości Zawoja, w kształcie zbliżonym do prostokąta, bokiem o długości 30 metrów przylegającym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:857 m²

Prezentujemy Państwu domy wolnostojące w wyjątkowej inwestycji pod Krakowem - Skała - Minoga. Nowoczesna inwestycja gdzie cisza, natura i komfort spotykają się w jednym miejscu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł771 m² 252,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dla tych co poszukują ciszy i bliskości natury. Z dala od drogi, od zgiełku i tłumów. Taka jest ta działka o powierzchni 771 metrów kwadratowych znajdująca się w Zawoi na.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł2 908 m² 180,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawoja- przysłop, miejsce gdzie każdy chce mieć dom! Ta oferta jest dla kogoś kto ceni sobie ciszę i spokój. Wielkość działki zapewnia intymność zaś gabaryty pozwalają wybudować dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Nowoczesny apartament w sercu historii - Sucha Beskidzka Zaledwie kilka kroków od słynnej karczmy Rzym i malowniczego rynku, czeka na Ciebie miejsce, które łączy historyczny urok.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 211 m² 189,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 12 arów - Krzyszkowice, blisko Myślenic i Krakowa. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 12 arów , położona w malowniczej miejscowości Krzyszkowice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 500 zł89,56 m² 15 581,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł220 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Tylko u nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego domu wolnostojącego położonego na 9 arowej działce w gminie Zabierzów w miejscowości Bolechowice.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52 m² 14 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju ul. Bobrzyńskiego Mieszkanie: - dwa pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka, osobna toaleta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł45 m² 17 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskich Grzegórzkach przy Al. Pokoju Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą, garderoba oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł47 m² 12 340,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w rejonie Starego Prokocimia Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł82 m² 8 890,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnie wolne domy! Osiedle "zielona Rączna" etap II to kameralna inwestycja 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położona w malowniczej podkrakowskiej miejscowości Rączna,.

 

 

 

Rok budowy:2024

Osiedle Mieszkaniowe Szklane Tarasy w Gorlicach to wyjątkowo nowoczesny kompleks składający się z dwóch budynków mieszkalnych o łącznej ilości dziewięćdziesięciu komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł3 787 m² 171,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania bezpośrednio od inwestora dwie działki 3787 m2 (1002/7 i 1003/9) z prawomocnym pozwoleniem na budowę 7 domów jednorodzinnych, łączna powierzchnia inwestycji 553 m2. Zaplanowano.

 

 

 

 

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij