dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 921 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia budynek handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni 361,67 m 2 położony w Ostrowie (gm. Wierzchosławice), wybudowany na działce 21 ar. Na całkowitą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł124 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: dom szeregowy bardzo wysoki; standard mieszkania: stan deweloperski; dodatkowo: garaż, miejsca postojowe, ogródek, taras; w pobliżu: przedszkole, sklepy, szkoła;.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł400 m² 8 725 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Są domy, które się buduje. I są takie, które rodzą się z ziemi i historii. Ropa, beskid Niski | 1 Hektar | Gotowy Resort z Duszą | 3 490 000 pln To, co widzisz, to nie jest kolejny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlano-rolna o pow. 54 ar w urokliwej miejscowości Włosań, położonej zaledwie 9 km od Krakowa. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Św. Rity, część budowlana (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 586 zł65,49 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 000 zł78,13 m² 22 385,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 78,13 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Stare Podgórze / Dębniki - inwestycja Mateczny Park budowana przez znanego i cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł327,26 m² 3 361,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom z pięknym dużym terenem wokół, nieopodal Trzebini i Krzeszowic! Oferuję do sprzedania bardzo ładny duży dom wolnostojący, gustownie zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł145 m² 7 579,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:849 m²

- rezerwacja - Szukasz wolnostojącego domu z garażem i zagospodarowaną działką? Polecamy dom wolnostojący zlokalizowany na prestiżowym osiedlu domów "saritor Park" w Masłomiącej gm.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł981 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w Przybradzu o powierzchni 9,81 ara. Działka oznaczona jest w mpzp jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (9 arów), oraz częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 200 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka pod dom jednorodzinny - 12 arów - Szczyglice Gmina Zabierzów Objęta planem 104mn Działka na wzgórzu, widokowa, lekkie nachylenie, wystawa południowa. szerokość: 22 m,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krowodrza - łobzów - ul. Mazowiecka 2 pokoje - 48 M2 - balkon Do wynajęcia przyjemne mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ulicy Mazowieckiej. Krowodrza - Łobzów to dzielnica granicząca ze Starym.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

- lokalizacja: kłodne (gmina limanowa) - Powierzchnia: do wydzielenia 30ar - Media: -woda miejska (w trakcie przyłącza) , prąd przy działce - Przeznaczenie: posiada warunki zabudowy uwaga! zmiana.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł14,69 m² 12 594 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mikrokawalerka w dzielnicy Wola Duchacka przy ul. Walerego Sławka. Idealna pod inwestycję najmu długoterminowego lub klienta indywidualnego, na przykład dla.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł501 m² 179,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Szaflary, położona przy ul. Ogrodowej. Nr ewid. działki: 769 obręb Szaflary. Powierzchnia: 501 m2 Droga dojazdowa: asfaltowa, z ul. Ogrodowej Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 300 zł71,82 m² 24 509,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU KROWODRZY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

21,43 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Narutowicza - dwu - poziomowy lokal - dwa odrębne pietra - na parterze 70 m2 ; 2 duże sale przejsciowe + kuchnia, + łazienka ( zamieszczone zdjęcia) - na pietrze 3 pokoje z wc.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 000 zł1 173 m² 4 731 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Na sprzedaż hala przemysłowa z suwnicą 5t w miejscowości Dąbrówka gmina Rzezawa. Hala wzniesiona w 2022 roku znajduje się 50km na wschód od Krakowa, najbliższe miasta to Bochnia.

Szczegóły ogłoszenia

33,56 zł/m²22,35 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow. 22,35 m2 zlokalizowany w centrum Zielonek. Lokal usytuowany w przyziemiu budynku, który znajduje się przy bardzo ruchliwej drodze. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu halę magazynowo-produkcyjną znajdującą się na dużej ogrodzonej działce z placem manewrowym. Nieruchomość: na wynajem hala magazynowo-produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł11 035 m² 57,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Woźniki, gmina Tomice, powiat wadowicki Oferujemy Państwu do kupna działkę budowlaną o powierzchni 110 arów w miejscowości Woźniki. Działka usytuowana jest w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł152 m² 55,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom do wynajęcia blisko isk w lusiniemint property prezentuje na wynajem wolnostojący dom o pow. 152 m2 zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy - miejscowość Gaj pod Krakowem.Składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Woli Radziszowskiej o powierzchni 22 ary. Działka znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (ok. 3 ary), pozostała część.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł65 m² 11 984,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na spokojnym i zielonym Osiedlu Piastów w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł210 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 200 mkw położony jest w ścisłym centrum miejscowości Kęty, blisko rynku. Dom wybudowany został w technologii murowanej z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealne miejsce dla Twojej firmy! Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 27,30 m , zlokalizowane w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 140a. Lokal znajduje się na 1 piętrze naszego.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł36,29 m² 23 119,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * kupujący nie płaci pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,29 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł210 m² 2 376,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Solidny dom W atrakcyjnej lokalizacji dąbrowa tarnowska! nowa, niższa cena! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny, solidnie zbudowany dom mieszkalny, położony na działce o powierzchni 611 m .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam nową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w bardzo malowniczej miejscowości jaką jest Krużlowa Wyżna. Osobiście uwielbiam to miejsce. Działa na mnie wyciszająco.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 779 zł62,05 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na południu miasta - Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 52m2 zlokalizowane na I piętrze V - poziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy, bezczynszowy, świeżo wykończony apartament zlokalizowany w miejscowości Chełmiec - zaledwie 1 km od Nowego Sącza. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu do sprzedaży widokową działkę budowlaną w Porębie Wielkiej Oto kilka szczegółów na temat tej działki: powierzchnia: 2500 m Położenie: malownicza miejscowość Poręba.

Szczegóły ogłoszenia

145 348 zł812 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania dzialka budowlana na jurajskim szlaku W chechle. Działka ma 812 m2 i jest w całości budowlana. Jest kształtna i wymiarowa. Ma ok. 26 m szerokości i ok. 31.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo dobra lokalizacja! Centrum! Rynek w Kalwarii Zebrzydowskiej! Mieszkania do wynajęcia po generalnym remoncie całej kamienicy: - mieszkanie salon z aneksem kuchennym i otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 730 zł37,45 m² 20 153 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 807 695 zł70,89 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować kameralny apartament o powierzchni 70,89 m , zlokalizowany w sercu Starego Podgórza przy ul. Szaflarskiej w Krakowie. To wyjątkowa propozycja łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 614 zł51,94 m² 10 119,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Raciechowic - oferuję do sprzedania dwustronne mieszkanie z rynku wtórnego o powierzchni 54 m2 z ogródkiem i miejscami postojowymi. Nieruchomość położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł48,64 m² 16 755,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż | Nowoczesny apartament z ogródkiem | Imperial Citi Yes | Czyżyny Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

29,78 zł/m²319 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia budynek usługowo handlowo produkcyjny z dużą działką- istnieje możliwość zakupu nieruchomości. Oferujemy na wynajem funkcjonalny budynek o szerokim przeznaczeniu: handlowym,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 800 m² 144,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Wola Kosnowa, gmina Łącko, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.