dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 956 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 956 ogłoszeń

Rynek pierwotny

550 951 zł57,90 m² 9 515,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 500 m² 68,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka W beskidzie niskim Prezentowana nieruchomość stanowi działkę, która po wydzieleniu powstanie z działki ewidencyjnej numer 393/5, o powierzchni 0,3500 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 064 m² 293,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 30 a , usytuowana zaledwie 2 km od Wieliczki , w miejscowości Siercza. Ta oferta to idealna propozycja dla inwestorów poszukujących możliwości lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 000 zł95 m² 14 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Piękny nowoczesny dom na świeżo wybudowanym osiedlu! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu! Sklepy, park, ekologiczna farma, w pobliżu ska oraz przystanek autobusowy. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o pow. 46 m przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie. Lokalizacja Lokalizacja jest jednym z atutów nieruchomości. Okolica cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu nowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. całkowitej 71m2 w miejscowości Szczawnica położone na 3 piętrze w nowo nadbudowanym piętrze bloku. W skład mieszkania wchodzi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 734 zł26,56 m² 15 087,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w wolnostojącym budynku na Krowodrzy w Krakowie. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy przy ul. Pachońskiego na Prądniku Białym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 007 m² 109,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka w Solwinach, na północ od Limanowej. Powierzchnia 2007m2 szerokość 37m. Dojazd gminną ulicą asfaltową, w ostatnim odcinku nieutwardzoną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom z potencjałem i widokową działką 46a - Kraków, tyniec Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najpiękniejszych części Krakowa - Tyńcu. Dom w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł5 000 m² 139,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | 50 ar | mpzp zabudowa jednorodzinna | Limanowa - powierzchnia: 50 ar - rodzaj: działka inwestycyjna - przeznaczenie: mpzp zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł77 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, ekskluzywny, przestronny apartament przy alei Ignacego Daszyńskiego 12. Dwupokojowe mieszkanie z garderobą, łazienką oraz balkonem, 77 m2 tuż obok Starego Miasta! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł154,01 m² 7 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Мы также говорим на русском! rezerwacja! Vibe Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 154 m Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł58 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkanie | W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł113,05 m² 11 057,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Nowy dom 113 m | tomaszowice | rok 2025 | stan deweloperski Szukasz alternatywy dla ciasnego mieszkania w mieście? Ten dom w Tomaszowicach to konkretna odpowiedź na potrzeby rodziny: 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 064 000 zł95,50 m² 21 612,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Piękny, nowoczesny, wykończony dom na świeżo wybudowanym osiedlu! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu! Sklepy, park, ekologiczna farma, w pobliżu ska oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 794 zł60,68 m² 13 477,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - V etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 518 zł57,58 m² 14 562,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł115,98 m² 8 613,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesne domy pod Krakowem - Narama wyjątkowa okazja Przedstawiamy kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w malowniczej miejscowości Narama, zaledwie 13 minut od Krakowa. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł88 m² 15 795,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne i jasne mieszkanie, które wygląda jeszcze lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach. blaty w kuchni i łazience z odpornego Corianu wysokiej klasy drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39,67 m² 6 780,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super cena, czysta księga wieczysta, widok na spokojną część osiedla. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie, położone w bardzo dobrej lokalizacji w Andrychowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł606 m² 410,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma przyjemność zaprezentować Piękną Widokowa działkę 6 arową. Działka położona w malowniczej miejscowości Czułów gmina Liszki. - działka w całości.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 383 m² 25,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki gruntu nr 3552/106, 3552/109, 3552/111, 3559/12, 3571/5 o łącznej powierzchni 1383 m2 zapisane w księdze wieczystej nr kr1e/00011842/8. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia 120 m , Tarnów - Centrum Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 120 m , w tym 60 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z dala od gęstej zabudowy w rejonie Makowskiej Góry jest działka o powierzchni 14 arów. Jest to teren, który tworzy z tej nieruchomości leśną polanę położoną wysoko nad Makowem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z trzech działek położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka dla inwestora! Płaska działka budowlana o pow.ok.4000m2 ( do wydzielenia geodezyjnego z większej całości) położona w Niegoszowicach gm.Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnych lokali biurowych zlokalizowanych przy ul. Przemysłowej w Tarnowie - w dynamicznie rozwijającej się, doskonale rozpoznawalnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 45,78m2, zlokalizowane przy Alei Wolności w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym- w skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

18 900 zł137 m² 137,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w Angel Wawel - 4 pokoje z niepowtarzalnym widokiem na Wawel. Inwestycja ("angel wawel"): bez wątpienia jest to najbardziej luksusowy kompleks mieszkalny w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł406 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

| kompleks nowych domów W sąsiedztwie lasu na pograniczu beskidu wyspowego I gorców Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - kompleks 4 domów.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 113 m² 116,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Malec k. Kęt Na sprzedaż działka nr 43/7 o powierzchni 1113 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

89,82 zł/m²157 m² 14 101 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Idealny lokal z witryną pod branże beauty lub butik english description below - please do not hesitate to contact us Oferowany lokal znajduje się na parterze kompleksu. Nieruchomość posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 296 zł39 m² 15 802,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38,47 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice - Czerwieńskiego 3. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 200 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę o powierzchni 1200m2 (z możliwością dokupienia większej powierzchni) położona w miejscowości Krzeszowice, żbik, ul. Żbicka.

Szczegóły ogłoszenia

73 834 €15 382 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn 15 382 mkw. + ponad 300 mkw. biura we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł2 545 m² 302,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna szaflary 4 domy | warunki zabudowy | media na działce Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w miejscowości Szaflary (powiat nowotarski, woj. małopolskie) o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł573 m² 610,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana sierockie widok na tatry | warunki zabudowy | biały dunajec Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Sierockie, gmina Biały Dunajec (powiat tatrzański, woj.

Szczegóły ogłoszenia

12 299 €2 733 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowy obiekt produkcyjno-magazynowy zlokalizowany w powiecie wielickim, w odległości 30 km od centrum Krakowa, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 478 zł42,35 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.42,35 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na trzecim piętrze bloku na ul. Szujskiego w Tarnowie. Mieszkanie 41m2, , funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Dwa pokoje( jeden przechodni) , kuchnia, łazienka, przedpokój.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij