dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

299 000 zł1 700 m² 175,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 17 ara w prestiżowej dzielnicy Zawada -nowego Sącza z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł300 m² 14 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania pięknie urządzony, wolnostojący dom jednorodzinny premium zlokalizowany na pograniczu Bibic i Zielonek nieopodal granicy Krakowa. Dom o pow. ok. 300m2 usytuowany na zadbanej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 590 m² 45,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z możliwością uzyskania decyzji O warunkach zabudowy W miejscowości dąbrowa tarnowska, ul. Oleśnicka! Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 987 000 zł285 m² 6 971,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W samym sercu uzdrowiska: film Willa o powierzchni całkowitej 283,3 m. kw., oddana do użytkowania w 2019 roku. Wyposażona w nowoczesne rozwiązania:.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł2 100 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 21 arów - Wielopole, powiat dąbrowski Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej miejscowości Wielopole w powiecie dąbrowskim, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:975 m²

Do sprzedania piękny, góralski, zbudowany z bali dom w Łopusznej. Pięknie położony w spokojnym i urokliwym miejscu otoczony drzewami. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł82 m² 31 585,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Na sprzedaż oferujemy apartament o metrażu 81,54 m2 w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Cena: 2 590 000 zł. Apartament został wykończony w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy Obiekt Komercyjny w Mikołajowicach! Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej działalności gastronomicznej lub biurowej? Prezentujemy na wynajem przestronny i w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 312 980 zł83,10 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 000 zł884 m² 5 147,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaz zakład produkcyjno-naprawczy 884 m na działce 0,35 ha Na sprzedaz w pełni wyposazony zakład produkcyjno-naprawczy o powierzchni 884 m, połozony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł4 588 m² 119,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 46 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 302 położona w obrębie nh-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 4588 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. około 76-78m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Oferta na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego, komfortowego domu jednorodzinnego położonego w malowniczych Koźmicach Wielkich, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o pow. 33 ar na terenie msc. Przyborów, gm. Borzęcin. Dla nieruchomości została wydana decyzja wz - zabudowa mieszkalna jednorodzinna ( szer.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, komfortowe, funkcjonalne, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone w doskonale skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł109,94 m² 6 094,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 109,94 m , położony na 300-metrowej działce w malowniczych Barcicach, gmina Stary Sącz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

320 800 zł802 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,02 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice , gm. Zielonki. Działka w kształcie prostokąta o wym.: 19m/ 41m. Nieruchomość zadrzewiona,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 przy ul. Józefa Chełmońskiego. Najważniejsze informacje: - dostępne od 1.06 - Mieszkanie idealne dla pary, - Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 60m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

563 000 zł668 m² 842,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt biurowy na dużej działce w centrum. Dla obszaru obowiązuje Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr L/407/98 Rady Gminy Chrzanów z dnia 21.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł36 565 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Zagórze, gm. Mucharz - przysiółek Leśniówka. Grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 3,6565 ha.

Szczegóły ogłoszenia

998 640 zł41,61 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł9 900 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

To duży obszar terenu, w całości pod zabudowę, o wymiarach 160 na około 60 metrów. Teren ten położony jest w powiecie suskim w gminie Stryszawa. Miejsce bardzo atrakcyjne ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł51 m² 13 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc, mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji praw. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,83 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki usługowej położonej w Brzeźnicy, gmina Bochnia. Działka o powierzchni 900 m , o szerokości 27 m, kryje w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł910 m² 1 647,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki z domem w urokliwym Kościelisku, położoną w spokojnej okolicy przy ulicy Karpielówka, z widokiem na Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł886 m² 699,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z pozwoleniem na budowę | 886 m bliźniak dwulokalowy + dom wolnostojący nowy targ, ul. Grel (boczna) Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w spokojnej części Nowego Targu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł8 980 m² 72,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe działki budowlane w Sierakowie - o łącznej powierzchni 8980 m otulone lasem Szukasz miejsca w cichej, zielonej okolicy, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł130 m² 10 761,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Unikatowa okazja inwestycyjna W centrum krakowa 3-pokojowe mieszkanie ok 82 m2 + 2 mini kawalerki + garaż + połowa strychu Bez czynszu. Bez kompromisów. Z ogromnym potencjałem Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł600 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Polecamy do wynajęcia nowoczesny budynek usługowo- magazynowy zlokalizowany w Nowym Targu bezpośrednio przy Zakopiańce przy drodze Kraków-Zakopane.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł63,60 m² 12 971,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon - dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Halszki (dzielnica Kurdwanów). Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł34 m² 14 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mint Property prezentuje na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, na Złocieniu, przy ul. Mariana Domagały. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

21,93 zł/m²488 m² 10 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Kraków - płaszów , blisko węzła bieżanów na autostradzie A4. Lokal biurowy znajdujący się w większym obiekcie magazynowo-biurowym. Wynajmujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 202 530 zł58,66 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak pcc i prowizji Leach & Lang Property Consultants przedstawia luksusowe mieszkanie na sprzedaż w wyjątkowej inwestycji w sercu Krakowa. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano- rolna o powierzchni 32 ary położona w urokliwej miejscowości Moszczenica , Powiat Gorlice, małopolska. Działka jest idealna na budowę domu lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: 2 pokoje z balkonem + garaż, wysoki standard! ( English version below) lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej cenionych i wygodnych części Krakowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł6 263 m² 28,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż- rdzawka, nr ewid. 1754/47 Atrakcyjny grunt rolny w spokojnej okolicy, tuż pod nową Zakopianką. Na sprzedaż oferuję działkę o numerze ewidencyjnym 1754/47, położoną.