dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 450 zł48,45 m² 13 941,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Bieżanów-Prokocim, kraków ostatnie mieszkanie w tej inwestycji - nie odkładaj decyzji w nieskończoność! Zakup bez prowizji i podatku pcc, płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł145 m² 2 268,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Królowa Górna gmina Kamionka. Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym - co daje ogromne możliwości adaptacyjne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 685 zł66,28 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Komfortowe mieszkanie 4 pok. | 66,28 m | prywatny ogródek | 2 miejsca parkingowe | Bibice k. Krakowa oferta bezpośrednia od dewelopera | rynek pierwotny | 0% prowizji | brak pcc 2% Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 612 zł65,57 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 726 m² 69,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Concept oferuje na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 27,26 ara (2 726 m ), położoną w miejscowości Gawłów (nr działki: 554/13), gmina Bochnia,.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł60,47 m² 95,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Taras, który robi różnicę - jedyny taki klimat dębnik Design, przestrzeń i wyjątkowa lokalizacja - zamieszkaj w miejscu, do którego chce się wracać. Na wynajem wyjątkowy, klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł4 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

English below Wyjątkowa enklawa spokoju w sercu Krakowa - 40 arów przy ul. Jeziorko Szukasz miejsca, które łączy wielkomiejski styl życia z kojącą bliskością natury? Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 674 m²

Zespół Annderson przedstawia Państwu nieruchomość gruntową - działki z dużym domem, zabudowaniami gospodarczymi oraz prywatnym lasem (zasadzonym przez obecnych właścicieli) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł30 m² 17 166,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2 z balkonem gotowe do odbioru. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego w Krakowie (15 min od centrum).

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²314 m² 17 270 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesną powierzchnię biurową do wynajęcia w kompleksie dwóch budynków biurowych zlokalizowanych przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł9 200 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w cichym i ustronnym miejscu w Sitnicy o powierzchni 92 ary. Media: dojazd gminną drogą asfaltową, prąd i studnia na.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 30 ar, położonej w miejscowości Korczyna, gm. Biecz. Oferta dotyczy jednej z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł54,58 m² 10 534,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 54,58mkw. Nieruchomość położona jest w Niepołomicach, w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w jednej z najbardziej malowniczych części miasta na Starym Podgórzu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł155,35 m² 7 402,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

Nowy segment z ogrodem | 4-5 pokoi | 157,88 m tec Real Estate prezentuje Nowoczesny segment środkowy z prywatnym ogrodem, położony na kameralnym osiedlu w rejonie Ruczaju, borku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka rolna o pow. 45,9 ara położona w miejscowości Biały Kościół gm. Wielka Wieś, tuż przy Ojcowskim Parku Narodowym. Działka lekko nachylona,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 940 zł50,10 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie nowe mieszkanie Z balkonem blisko centrum tarnowa Nowoczesny apartamentowiec ul. Żeromskiego Na sprzedaż ostatnie dostępne nowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 przy ulicy Zielińskiej. Najważniejsze informacje: - powierzchnia mieszkania 32m2, - dostępne od zaraz, - dzielnica Prądnik Biały, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł130,26 m² 6 755,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z garażem, tarasem i balkonami. Przeginia Duchowna - Gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedaży prawo własności atrakcyjnej, niezabudowanej nieruchomości gruntowej o przeznaczeniu budowlanym, położonej w prestiżowej i doskonale widocznej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

100 550 zł11 800 m² 8,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Jastrzębia (gm. Ciężkowice) Działka Rolna 1,18 ha Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 1,18 ha położony w malowniczej miejscowości Jastrzębia, woj. małopolskie. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł270 m² 3 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

| przedmiotem sprzedaży jest część kamienicy o powierzchni 270m 2 położona w samym centrum Jordanowa. Idealne miejsce na inwestycję! Rozkład budynku pozwala na wydzielenie trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł256,90 m² 5 799,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący | 256,9 m działka 700 m | widok na tatry I jezioro szlembark Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 256,9 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł108 m² 7 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

- miejscowość: paszyn (gmina Chełmiec) - Powierzchnia domu: 108 mkw - Powierzchnia działki: 7 ar - Wiata z możliwością zagospodarowania na garaż, - media: woda miejska, prąd, gaz, kanalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł311 m² 482,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż prawo do działki rod - Kraków, ul. Do Przystani. Oferuję prawo do działki w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym - rod im. Ks. Józefa przy ul. Do Przystani w Krakowie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 005 000 zł14 300 m² 70,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Młodziejowice , w gminie Michałowice. Działka budowlano-rolna o powierzchni 14300 m2. Działka znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł37,50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe , wola duchacka , loggia! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Witosa, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament na wynajem, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Masarskiej w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 940 m² 132,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | mpzp | Nowy Sącz ul. Górki Zawadzkie - powierzchnia: 29,40 ar (9 ar teren budowlany, 20 ar teren zieleni) - przeznaczenie: mpzp tereny zabudowy mieszkaniowej willowej (symbol 5.MNz) - 9.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32,44 m² 26 171,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Inwestycja Krowodrza Park przy ul. Juliusza Lea / Kijowskiej w Krakowie. Jasne 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie z dużym balkonem * aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł240 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w malowniczej, górskiej miejscowości w gminie Lubień, w powiecie myślenickim, zaledwie kilka minut drogi od Mszany Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 610 zł46,14 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Osiedle Solne to nowa inwestycja mieszkaniowa w Wieliczce w okolicy ul. św. Barbary. W dwóch budynkach o nowoczesnej i eleganckiej architekturze znajdzie się około 150.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 247 zł60,76 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji w Krakowie, w rejonie nowej Trasy Wolbromskiej. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. 1. Mieszkanie: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 918 zł38,65 m² 20 179 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł254,16 m² 9 836,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Na sprzedaż dom o pow. 154,16 m2 oraz dwa klimatyczne domki z bali o pow. 50 m2. Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu w Jurgowie, w otoczeniu górskich.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na wynajem 50 m2 ul. Mogilska, noho Młyny Mogilska, kraków, grzegórzki Opis nieruchomości: do wynajęcia wyjątkowe, nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł58,60 m² 14 146,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji w rejonie Dużej Góry w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł176 m² 2 840,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:844 m²

Wyobraź sobie: poranny spływ kajakiem, popołudniowa wycieczka rowerowa, a wieczorem relaks w ciepłym, przytulnym domu. Ten dom został stworzony właśnie do tego: kupujesz, dzielisz przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu inwestycję złożoną z dwóch budynków z miejscami parkingowymi. Bezczynszowe. Mieszkanie dwupoziomowe 55 m2 dostępem do ogródka ok. 5m2. Planowany czas zakończenia do.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł98,23 m² 9 559,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Oferta sprzedaży - nowa inwestycja Rzeszotary, ul. Dworska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych lokali mieszkalnych w kameralnej inwestycji realizowanej w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna 1,5 ha z panoramą i lasem z trzech stron! Na sprzedaż przepiękna działka rolna o powierzchni 1,5 ha, położona w malowniczej miejscowości.