dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Prądnickiej w Krakowie, w nowoczesnym budynku z ochroną, zaledwie 7 minut spacerem od najbliższego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł39,51 m² 15 945,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mint property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 39,51 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł9 400 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-rolna położona w malowniczej miejscowości Piątkowa, w gminie Chełmiec. Podstawowe informacje: rodzaj działki: budowlano-rolna Powierzchnia: 94.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 739 zł27,07 m² 14 877,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja | potencjał | biały dunajec - 30 arów działki na podhalu W super cenie nieruchomość: przedstawiamy wyjątkową ofertę dla osób szukających dużej przestrzeni w bardzo przystępnej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł160 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom z potencjałem w otoczeniu natury Lipinki (powiat gorlicki), woj. małopolskie. Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaoferować Państwu działkę budowlaną z pięknymi widokami na panoramę Nowego Sącza- dzielnica Chruślice. Cicha i spokojna okolica, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł129,48 m² 9 654 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:624 m²

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż komfortowy dom, na zamkniętym osiedlu, położony w malowniczym Głogoczowie- zaledwie 15 km od południowej granicy Krakowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł108 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowoczesny dom W zabierzowie - dom D | działka 3,7 ara Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Przedstawiamy Dom D - wyjątkową nieruchomość położoną na kameralnym osiedlu tuż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku na ul. Mieczykowej, kliny. W pobliżu ulica Bartla, krygowskiego, korpala, szwed-Śniadowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

54,21 zł/m²107 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nowoczesny Lokal Użytkowy o Wysokim Standardzie | Idealny na Biuro, gabinet [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje Nowoczesny Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł10 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

| przedmiotem sprzedaży jest teren rolny o powierzchni ok. 1 ha położony w miejscowości Podobin, gm. Niedźwiedź w sąsiedztwie lasu zlokalizowanego w pobliżu szczytu góry.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w sowlinach , gmina Limanowa, powiat limanowski, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z bala po generalnym remoncie, budynkiem rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom z potencjałem Twoich marzeń - stan surowy zamknięty, okolice Sułkowic Marzysz o przestrzeni, w której stworzysz swój własny azyl z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,25 m² 7 240,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż - Tarnów, ul. Nowy Świat Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Tarnowie - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł43,22 m² 9 694,59 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka W centrum krakowa, ulica pawlikowskiego Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43,22 m2, znajdujące się na w sutenerze przy ulicy Tadeusza Pawlikowskiego, obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł313 m² 2 843,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować odrestaurowany dworek w centrum Olkusza o powierzchni użytkowej 226 m2 położony na 844 m2 działce. Dworek powstał w 1931 roku a w 2020 przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 484 zł51,70 m² 10 028,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

 

 

 

Rok budowy:2025

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Ćwiklińskiej, dz.Bieżanów. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 044 m² 97,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Lachowice, gm. Stryszawa Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2044 m , położoną w malowniczej miejscowości Lachowice (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w Krakowie na Klinach. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym z 2020 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł3 593 m² 68,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W porębie wielkiej Z warunkami zabudowy Powierzchnia: 3593 m Lokalizacja: poręba Wielka, ul. Tyszkiewicza Zabudowa: wz dla 3 budynków mieszkalnych Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł23 m² 23 913,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania typu studio o powierzchni użytkowej 23 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,86 m² 53,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 46,86 m2 zlokalizowane w Krakowie - dzielnica Nowa Huta, osiedle Stalowe. Mieszkanie jednopoziomowe usytuowane na 2 piętrze w zabytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, wysoko położona działka w miejscowości Siepraw. Ma powierzchnię 8 arów, jest w kształcie prostokąta o długości około 36 metrów i szerokości od 24 do 18.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Leach & Lang Property Consultants przedstawia powierzchnię biurową do wynajęcia, zlokalizowaną w nowoczesnym kompleksie biurowym na krakowskim Podgórzu. Lokal biurowy na parterze ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pełne światła mieszkanie z przyjemnym domowym klimatem przy ul. Sołtysowskiej 10d Mieszkanie składa się z 3 pokoi (salon 15 m2 z kuchnią otwartą 7 m2 i balkonem, 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 262 m² 67,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość, gdzie z powodzeniem odnajdziesz siebie oraz stworzysz nowe miejsce do życia dla Twojej rodziny. Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną o wielkości niewiele ponad.

Szczegóły ogłoszenia

399 998 zł1 325 m² 301,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu kształtną działkę o powierzchni 1325m2 i wymiarach około 36m na 40m. Działka zlokalizowana jest w Leśnicy w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 208 219 zł199,04 m² 26 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 200 m² 386,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 22 arów w miejscowości Rząska przy ulica Topolowej. Lokalizacja: rząska położona jest nieopodal Krakowa. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2 piętrze w zadbanej i odnowionej kamienicy przy ul. Lwowskiej, na pograniczu Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36,91 m² 16 228,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam 2-pok. mieszkanie na Ruczaju, ul. Lubostroń, czerwone Maki Dobra propozycja inwestycyjna (można przejąć aktualnych najemców) Do sprzedaży oferuję mieszkanie o pow. 36,91m 2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy do wynajęcia w Zakopanem. Lokal do adaptacji według potrzeb i preferencji najemcy. Składa się z przestronnego pomieszczenia, które może służyć jako biuro,.