dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 924 ogłoszenia

45,83 zł/m²48 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Lokal użytkowy na wynajem - Dobczyce, rejon Rynku. Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 48m2 położony w ścisłym centrum Dobczyc, bezpośrednio przy Rynku. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł200 m² 6 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej 165m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej krzewami 10 ar działce w Chełmcu. Dom wybudowany w 2010 r. techniką murowaną ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł116,38 m² 8 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Jeśli szukasz domu z garażem w stanie deweloperskim, gdzie dojazd do centrum Krakowa jest szybki i sprawny to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Komfortowy, przestronny i cichy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Lipińskiego w Krakowie. * dwa balkony * funkcjonalny układ pomieszczeń * idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł183 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie w Skawinie, doskonała lokalizacja Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 100,56 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł120,56 m² 9,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwo do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w budynku dworca pkp Bogumiłowice na działce o nr. 59/8 obr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa cena Fantastyczny apartament 2 pok., z balkonem, w nowoczesnym budownictwie, na Grzegórzkach, w okolicy Galerii Kazimierz. 5 min. spacerem do Rynku Główny Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 254 m² 150,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka rolna o pow 22,54a położona w Sułowie gmina Biskupice. W przyszłym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przewidziana pod budownictwo jednorodzinne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł300 m² 9 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Drewniany dom jednorodzinny zlokalizowany 5 minut pieszo od Krupówek. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni wynoszącej ca 430 m2, która zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł67 m² 14 761,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 67 m2 znajdujące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. * doskonała lokalizacja * nowoczesna inwestycja * 2 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²117 m² 3 510 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa i biurowa ( Dzielnica Podgórze ) magazyn: - dostępne powierzchnie magazynowe na parterze: 50m, 117, m 275 m i inne - wysokość 7 metrów - temperatura.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74,37 m² 17 345,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie ok. 60 m - Stare Dębniki | 10 minut spacerem od Wawelu Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 59,66 m (z pomieszczeniami przynależnymi tj piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Centrum Skawiny - lokal w prestiżowej kamienicy w Rynku - 2 osobne pokoje oraz przejściowa kuchnia w aneksie , łazienka oraz przedpokój - mieszkanie po generalnym , nowe instalacje wodne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 308 zł41,90 m² 14 613,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł160,89 m² 3 723,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż parterowy lokal użytkowy o powierzchni 160,89 mkw z dużymi przeszkleniami, 500m od Rynku przy ul. Legionów. Lokalizacja: budynek położony jest przy ruchliwej ulicy z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

80,46 zł/m²435 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia powierzchnia biurowa na rynku głównym Do wynajęcia powierzchnia biurowa w Kamienicy położonej przy płycie rynku Głównego Prezentowany lokal o łącznej powierzchni 435m2.

Szczegóły ogłoszenia

49,64 zł/m²139 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie lokalu handlowo-usługowego do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy, 139 m - ul. 29 Listopada Do wynajęcia przestronny i nowoczesny lokal o powierzchni 139 m położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł214 m² 2 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Atrakcyjny i nowoczesny dom jednorodzinny z garażem projektu Firmy Archon "dom w malinówkach 23(g) lustrzane odbicie". Budynek posadowiony na ładnej, płaskiej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²659,25 m² 23 074 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:46

 

Parking:-

Adres: ul. Mickiewicza 6, tarnów Powierzchnia najmu: 659,25 m2 Liczba pomieszczeń: 46 Grunt: dz. ewid. nr 64/1 obr. 0167 o pow. 5 962 m2. Cena: 35 zł/m2 + vat (do negocjacji) Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 660 zł65,16 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł119,32 m² 5 699 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Lokal gotowy do sprzedaży! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. calkowitej 119,52m2 położone na I pietrze i poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym (4.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 38m2, znajdujące się w Krakowie w zacisznej okolicy nowoczesnych bloków przy ul. Domagały. Budynek I lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

18,85 zł/m²260 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów - Chyszów do wynajęcia Hala, część budynku magazynowego o pow. 260 m2 Z ogromnym potencjałem i przeznaczeniem ; - pod szybki transport towarów , sprawna obsługa dostaw.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł235,74 m² 6 744,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kamienica z potencjałem - inwestycja z gotowym dochodem. Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w samym centrum Gdowa, łącząca funkcje usługowe i mieszkalne. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł11 000 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kobyle- do sprzedaży widokowa działka budowlano-rolna o pow.1,10ha położona przy drodze asfaltowej. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ma oznaczenie : -14mnw-mnb.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 762 zł47,39 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 200 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Janowice- dz. bud. 42 ary na max 4 domy wg mpzp, asfalt, chodnik, media. Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Janowice w gminie Wieliczka. Działka ma powierzchnię 4200m2, jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 916 zł52,92 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł63,99 m² 7 579,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:316 m²

Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w biurze beściak nieruchomości Zabudowa szeregowa | Tarnów-Mościce | nowa inwestycja Jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania, które łączy prywatność domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 840 zł42,08 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, ceny promocyjne. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

115 zł/m²400 m² 46 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia przestronny atrakcyjny lokal gastronomiczny zlokalizowany na Starym Mieście w bliskim sąsiedztwie Rynku Głównego. Lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 000 zł100,80 m² 14 573,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal o powierzchni 100,80 m2 położony tuż obok Galerii Bronowice przy ul. Chełmońskiego 109 w Krakowie! wyłącznie U nas! agentów zapraszam do współpracy!.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²37 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od już lokal usługowy w stanie deweloperskim do wykończenia pod dane usługi mieszczący się w świeżo wykończonym budynku o wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

58,93 zł/m²280 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowy budynek wolnostojący z działką o powierzchni 1500 m. Nieruchomość: - o powierzchni ok. 280 m2 na dwóch kondygnacjach ( parter około 140 m i piętro około 140m) -.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł10 268 m² 9,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 1,0268 ha, położona w malowniczej miejscowości Zarzyce Wielkie, w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Nieruchomość ma nieregularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 908 m² 81,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy na prezentacje. Wymarzona działka na przedmieściach gorlic! Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o numerze 306/3, o powierzchni 0,1908 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

89 999 zł1 956 m² 46,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jasne Przeredagowałem Twój opis w bardziej marketingowy, zachęcający styl, z wyróżnieniem atutów i atrakcyjnej ceny. Oto gotowa propozycja: oferta specjalna sprzedaż bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 900 zł48,31 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Enklawa - inwestycja zlokalizowana w sercu Dobczyc przy ul. Turystycznej, to najlepszy adres w mieście. Miejsce sportu, rekreacji, oraz odpoczynku. W towarzystwie istniejącego parku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,99 m² 7 427,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz wygodnego, przestronnego mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w Oświęcimiu przy ulicy Żwirki i Wigury, położone.