dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 925 ogłoszeń

Rynek pierwotny

682 993 zł66,31 m² 10 255,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis: inwestycja zlokalizowana w Czarnochowicach przy ul. Dębowej to kameralne osiedle składające się z czterech nowoczesnych budynków mieszkalnych, zaprojektowanych z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł10 900 m² 9,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Chyszówki, gmina Dobra. Działka o powierzchni 1 ha i 9 ar posiada dostęp do drogi. do drogi głównej o nawierzchni asfaltowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 262 zł40,05 m² 15 337,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

null zakup bez prowizji, bez podatku pcc 2%. Zapraszam do kontaktu   Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej przy ul. Bociana. Strategiczna lokalizacja w bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 135 zł51,05 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²217,35 m² 10 433 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu biurowego o powierzchni 217,35 m2 położonego w dzielnicy Dębniki, przy ul. Dworskiej. Nieruchomość składa się z open.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł370,40 m² 2 834,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

W naszej ofercie na sprzedaż nieruchomość, która charakteryzuje się przestronnością i funkcjonalnością. Oto kilka cech, które wyróżniają ten dom: 1. Przestronność i funkcjonalność:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 986 zł63,09 m² 14 914,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie: poranna kawa na balkonie w sercu modnego Zabłocia, szybki spacer na Bulwary Wiślane, a wieczorem restauracje i klimatyczne kawiarnie dosłownie kilka minut od domu brak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kraków, nowy Prokocim ul. Konrada Wallenroda 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz obszerną loggią Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If you re interested in this.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 279 m² 129,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę budowlaną położoną przy ul. Polnej, na obrzeżach Limanowej, u podnóża Miejskiej Góry. Do centrum miasta dzieli ją zaledwie 2 km, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Equal Park Building B *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 990 zł52,23 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji! zakup bez prowizji I pcc, możliwy korzystny harmonogram wpłat - 20/80% Możliwość wykończenia pod klucz! W sprzedaży dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od maja przestronne mieszkanie przy ul. Edwarda Heila na Woli Duchackiej. English version below lokalizacja Dzielnica: wola Duchacka Ulica: edwarda Heila Przystanek: wola Duchacka, bonarka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Graffit House *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł142,70 m² 6 552,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomość w rezerwacji. Na sprzedaż dom wolnostojący w Opatkowicach - spokojna okolica, widok na staw, pełne uzbrojenie mediów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł3 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 33 arów położoną w Jordanowie. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 48x75m. W aktualnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Graffit House *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - zakup wyłącznie za pośrednictwem biura - zapraszamy Na sprzedaż oferujemy dwie niezwykle urokliwe działki budowlane położone w sąsiedztwie ulicy Granicznej w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe, mieszkanie W stanie deweloperskim Z balkonem dąbrowa tarnowska, ul. Jagiellońska Mamy dla Państwa w ofercie na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

68,48 zł/m²460 m² 31 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia usługowo- handlowa na Mistrzejowicach. Prezentowany lokal stanowi przestrzeń open space o powierzchni 385m 2 wraz z przynależnym do niego zapleczem socjalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Home Expert oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w przepięknej lokalizacji Masłomiącej. Ta malownicza miejscowość położona w gminie Michałowice, oddalona od Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł7 900 m² 234,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena - mieszkaniowo usługowa tylko 17 km od krakowa zabierzów/pisary nieruchomość o powierzchni 7900 mkw z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Tylko 17 km od Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania przepiękna widokowa działka budowlana położona W ryczówku ul. Wodąca powierzchnia działki wynosi 1283m2. Dojazd drogą wewnętrzną - udział w drodze w cenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowalne w miejscowości Nowa Jastrząbka, gm. Lisia Góra idealne zarówno pod budowę domu, jak i jako inwestycja. Łączna powierzchnia: 78 ar (7 800 m ).

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł5 000 m² 73,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Tylicz, przy ul. Kazimierza Wielkiego idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycję, gm. Krynica-Zdrój, powiat nowosądecki, województwo małopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł202 m² 6 188,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Stan zaawansowania: aktualnie wykonywane są instalacje wewnętrzne. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Sieprawiu pod Krakowem, w kameralnej inwestycji Domy.

Szczegóły ogłoszenia

215,56 zł/m²45 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Equal Park Building B *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł111,50 m² 4 394,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 164 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż urokliwy dom z bala położony na sporej, 22-arowej działce w miejscowości Łętownia, tuż przy granicy z Jordanowem. Budynek przeniesiony (posiada wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

912 694 zł66,62 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł252,70 m² 5 500,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom z potencjałem w prestiżowej lokalizacji - Gorzków, nowy Sącz! Marzysz o przestrzeni, komforcie i możliwości czerpania realnych zysków z wynajmu? Albo szukasz domu dla dwoch.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 zł33 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] Szukasz miejsca, które łączy studencką niezależność z idealnym spokojem do nauki? Mieszkanie przy Alei Pokoju przestrzeni zaprojektowanej z myślą o wygodzie. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

436,25 zł/m²8 m² 3 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Bonarka b4b *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Bochnia Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 86,33 m , położony na parterze kamienicy przy ul. Rzeźnickiej w Bochni, wraz z garażem 15,40 m usytuowanym w podwórku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 420 zł56,58 m² 21 923 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki 3 pokojowy apartament zlokalizowany blisko centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących wysoki standard życia, ponadczasową estetykę oraz bezpośredni kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł55,10 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

od 1 majabiuro Nieruchomości mint property oferuje do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie na Wiślanych Tarasach.Mieszkanie o łącznej powierzchni 55 m2 zlokalizowane jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł93,92 m² 9 050,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 100 m , położony na działce o powierzchni około 3,5 ara, w spokojnej miejscowości Zagacie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Equal Park Building B *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Bonarka b4b *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 166 533 zł127,17 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament z prywatnym ogrodem | Wola Justowska | Kraków 0% prowizji dla Kupującego. Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu od pierwszej prezentacji aż po odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł5 220 m² 298,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnej, widokowej działki budowlanej o pow. 5220 m2 położonej w Nielepicach gm. Zabierzów. Dojazd do działki boczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 634 500 zł107,50 m² 15 204,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca w którym będzie można korzystać z atutów jakie daje życie w Krakowie? A jednocześnie zależy Ci na wieczornym relaksie w ciszy i spokoju? Może.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje, 34 m2 w wysokim standardzie. Lokalizacja: osiedle zlokalizowane jest u zbiegu al. 29 listopada i ul. Prandoty, w sąsiedztwie Starego Miasta. 29 Aleja jest.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij