dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 957 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 957 ogłoszeń

Rynek pierwotny

545 380 zł49,58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować piękne, funkcjonalne mieszkanie, które może stać się Waszym wymarzonym miejscem do życia. Nieruchomość ta łączy w sobie wygodę, atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł36,10 m² 17 867,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2 pokoje w sercu Starego Podgórza - ul. Podskale Mieszkanie położone w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Podgórzu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

powiat gorlicki, biecz, korczyna (załawie) | Dom wolnostojący na dużej działce 52 ar Biuro Nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, komfortowo i funkcjonalnie urządzone mieszkanie, o powierzchni 51,20m2, usytuowane na pierwszym piętrze budynku (nowe budownictwo), który znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Solidny budynek mieszkalny z budynkami gospodarczymi Duża działka położona w centrum Szynwałdu Cena ofertowa do negocjacji Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Polecamy szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia 94m2 ul. Bolesława Limanowskiego Opis nieruchomości: do przejęcia funkcjonujący lokal gastronomiczny o powierzchni 94 m2, zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraków- os. Wadów Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną 2 działki do sprzedania: - 986m2 - 370 000zł - wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł215 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Domy w urokliwej dolinie Zawada. Zapraszam do zakupu domu w nowobudowanej inwestycji kameralnego osiedla ośmiu domów w podkrakowskiej Zawadzie. Typ budynku dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 500 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę budowlaną o powierzchni 2500 m 2 położoną na terenie malowniczej gminy Tokarnia w odległości zaledwie 45 km od Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 000 zł5 058 m² 240,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka rolna z możliwością zabudowy w miejscowości Zelków gm. Zabierzów o pow. 50,58 ara. Działka płaska, widokowa, w kształcie prostokąta, o wym:.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł47,69 m² 23 485,01 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 47,69 m2 w prestiżowej inwestycji "novum IV" przy ulicy Rakowicka 20L w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł32 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesny, nieduży apartament na parterze Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym i nowoczesnym remoncie, o powierzchni 32 m usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 612 070 zł149,64 m² 10 772,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom - Wola Duchacka, kraków Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m w spokojnej i zielonej części Woli Duchackiej. Inwestycja w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł175 m² 5 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem na terenie miasta Limanowa. Dom murowany tradycyjną technologią z pustaka i cegły, ocieplony styropianem, kryty blachą, stropy żelbetowe. Budynek 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 424 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom w spokojnej, malowniczej okolicy?ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacjac: faliszewice, gm. Zakliczyn, powiat tarnowski (małopolskie) Powierzchnia 2424.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł100 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

Niezwykła oferta! Zostań właścicielem pięknego domu w malowniczej miejscowości Wieprz, blisko granicy z Andrychowem. Nieopodal domu znaleźć można wielokilometrowe szlaki turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 516 zł57,67 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W cenie mieszkania - miejsce postojowe w garażu podziemnym! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł59 m² 21 186,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie blisko dworca - dobre pod inwestycję! Do sprzedania wygodne mieszkanie w dobrym stanie, przy ulicy Bosackiej w Starym Mieście. Położone na drugim piętrze w kamienicy z 1930.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł30,24 m² 24 470,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament o powierzchni 30,26 m znajdujące się na 4 piętrze w pięknej kamienicy przy ul. Studenckiej w Krakowie. Rewitalizacja kamienicy zakończona w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł47 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla pary lub singla szukającego przestrzeni z potencjałem aranżacyjnym według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł5 485 m² 1 549,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna budowlana oraz rolno-leśna Zakopane, ul. Za Strugiem 38a Na działce znajduje się budynek przeznaczony do rozbiórki. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł90,64 m² 17 641,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Kraków, stare Miasto - Unikatowe lokale z widokiem na Bazylikę Mariacką! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej lokalizacji Krakowa. Lokale znajdują się w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł74,83 m² 16 971,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,83 m, położone na I piętrze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł360 m² 1 608,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym położonego w miejscowości Zakliczyn, gm. Siepraw. Budynek o pow. ok 360m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 024 442 zł69,66 m² 14 706,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59 m² 12 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie W zabytkowej kamienicy na podgórzu Balkon | mpec | Możliwość podziału na 2 mieszkania ***** rozkład pomieszczeń: obecnie mieszkanie składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,44 m² 13 551,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mint property ma przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny na sprzedaż przy ul. Chmieleniec. Mieszkanie o pow. 49,4 m2 składa się z: salonu (z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

8 100 000 zł1 082 m² 7 486,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 391 m²

Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, łęg - Kraków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł230 m² 12 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:821 m²

Na sprzedaż kameralny pensjonat z płazów drewnianych o pow. 230 m2 w Zakopanem przy ul. Harenda na działce o pow. 820 m2. Dom posiada 7 pokoi pod wynajem i niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przytulne i nowocześnie wykończone 1-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy na Piaskach przy ul. Cechowej w bloku z 2020 r. Lokal o powierzchni 26 mkw. dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł102 m² 4 901,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz świetnie prosperującego lokalu gastronomicznego w Bochni ze stałą bazą klientów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 560 zł58,65 m² 15 593,52 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł16 000 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1,60 ha położona w malowniczej okolicy gminy Raciechowice. Odległość od Gdowa ok. 7- 8 km. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 86.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłączność w naszym Biurze. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 20 a, położoną w Filipowicach, gm. Krzeszowice, w pięknej, spokojnej lokalizacji, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł7 400 m² 21,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna lokalizacja - działka Z możliwośćią uzyskania warunków zabudowy, luszowice, gmina radgoszcz! Idealna lokalizacja pod budowę domu i rekreację, jest to również znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 700 m² 46,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Tymbark, obręb tymbark o pow. 1700 m2. Działka zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł85,92 m² 16 282,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Z ogrodem W wysokim standardzie Parter nowoczesnego budynku | Ogródek 73 m2 | Gotowy produkt inwestycyjny | Możliwość funkcji mieszkalnej Inwestycja 2021 | Bonarka ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²167 m² 16 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz atrakcyjny, parterowy lokal witrynowy w stanie deweloperskim. Przestrzeń jest narożna, w pełni przeszklona z dostępnym ogródkiem o powierzchni 70m2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 241,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 znajdujące się na ul. Kordiana na Kurdwanowie. Lokalizacja: ul. Kordiana to jedna z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł6 493 m² 54,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ptaszkowej gm. Grybów Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną (mieszkaniowo-usługową) o powierzchni 65 a zlokalizowaną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28.