dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 921 ogłoszeń

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

DO wynajęcia garaż oferta bw- 5282, oferta na wyłączność Do wynajęcia garaż o powierzchni 16m z dostępem do wody i prądu ( umywalka w garażu). Garaż do wynajęcia na cele.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł8 100 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta - prywatny las 81 arów W ostruszy W małopolsce Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość leśna o łącznej powierzchni 81 arów (0,81 ha), położona w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł1 250 m² 2 520 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 664 m²

Okazja! do sprzedania nieruchomość-budynek 2-kondygnacyjny usługowo-mieszkalny z parkingiem,windą ,całość pow.użytkowa 1250m2 na działce pow.3664m2. Dobra inwestycja na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia pokój jednoosobowy dla studenta lub osoby pracującej. Z pokoju bezpośrednie wyjście na dużą loggię. Pokój wyposażony w łóżko szafkę komodę z szufladami biurko. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok. 8 arów - Brzeszcze, spokojna okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 8 arów, położona w zielonej i spokojnej części Brzeszcz. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł470 m² 3,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia - oferta na wyłączność gw-5258 działka usługowa Lokalizacja: gmina Zabierzów, zabierzów, ul. Krakowska Opis nieruchomości: do wynajęcia działka o przeznaczeniu usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

12 618 zł701 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 000 m²

DO wynajęcia oferta hw-5268 lokalizacja: kraków- nowa Huta - Krzesławice- wzgórza Krzesławickie opis nieruchomości: do wynajmu hala produkcyjna / magazynowa o powierzchni 701m - ogrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł137,50 m² 6 472,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej 137,50 mkw położony w Kętach blisko centrum miasta i terenów rekreacyjnych. Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny został.

Szczegóły ogłoszenia

95,59 zł/m²68 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 68,3 m , położony na parterze budynku w doskonale wyeksponowanej lokalizacji. Lokal jest świeżo po remoncie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3500 m2 Pięknie położona wśród zieleni i lasu. Idealna dla osób szukających spokoju w otoczeniu natury. Pochylona. Od drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam, mam do zaoferowania działkę budowlano -rolną w miejscowości Chełmiec w pięknej okolicy jak i również z pięknym widokiem na miasto Nowy Sącz oraz cała kotlinę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 939 m2 w Królowej Polskiej gmina Kamionka Wielka. Możliwy dojazd z drogi głównej od północy lub z asfaltowej drogi gminnej od wschodu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Okazja: dom z dużym potencjałem na 22-arowej działce Zagórze, gm. Babciu Szukasz miejsca, które urządzisz dokładnie według własnej wizji? A może marzysz o domu z perspektywy na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67,73 m² 13 273,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania wspaniałe mieszkanie położone na widokowym 10 pietrze bloku na os. Oświecenia w Krakowie. W skład nieruchomosci wchodzi: - salon z wyjściem na przestronny widokowy balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowe 2 pokojowe mieszkanie oddane do uzytkowania 2/2026 umeblowane i wyposazone do zamieszkania internet tv t-mobile miejsce w gazrazu podziemnym umowa najmu na minimum 1 rok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w jednej z bardziej poszukiwanych dzielnic Tarnowa na osiedlu Strusina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł227 m² 6 563,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 227 m2 wraz z garażem jednostanowiskowym. Budynek oddany do użytkowania w 2000 roku. Dom mieści się na działce o powierzchni 8.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 066 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna, cena do negocjacji , można dzwonić na whatsapp.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł87 m² 4 942,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż ceglany, podpiwniczony dom z lat 60. położony w centrum Wójtowej. W pobliżu znajdują się sklepy, kościół, szkoła z przedszkolem oraz biblioteka. Dom Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł307 m² 4 231,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom murowany o powierzchni użytkowej ok. 307m2, z dodatkowym garażem położony na działce o pow. 1200m w Stróży, gmina Pcim, powiat myślenicki. Budynek jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł70 m² 18 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w sercu Krakowa ul. Krzywa Powierzchnia: 70 m Piętro: wysoki parter/ì piętro Lokalizacja: stare Miasto, kraków Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu mozna przez whatsapp

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku przy ul. Frycza - Modrzewskiego. Do miejsca przynależy komórka lokatorska (box) o powierzchni około 7m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 725 m² 121,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-leśna w Zawadzie, gmina Myślenice, o powierzchni całkowitej 17 arów , z czego 12 arów to teren budowlany , a 5 arów to las. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 400 m² 120,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

na wzniesieniu, pochyła, przy drodze, zadrzewiona, widokowa; media/instalacje: gaz, prąd, woda; otoczenie: niska zabudowa; dojazd: droga asfaltowa, droga gminna; oferujemy na sprzedaż dużą widokową.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka 2,85 ha położona na płaskim terenie przy drodze asfaltowej. Do sprzedania działki do wydzielenia od 30 ar do większych powierzchni. Cena 2500zł za 1 ar. Działka uzbrojona prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł559 m² 8 935,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przestronny i nowoczesny dom jednorodzinny w spokojnej, zielonej okolicy na samym skraju Lasów Tynieckich. Dom wykończony w wysokim standardzie i unikalnym stylu. Zarówno budynek jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:suterena/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Witam, oferuję do wynajęcia mały, jednoosobowy, ok. 7 m2, umeblowany, samodzielny pokój w 3 pokojowym, 65 m2 mieszkaniu w suterynie kamienicy, w Centrum Krakowa przy ulicy Wygoda, tj. obok.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł49,10 m² 13 625,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,10 m2 położone w dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Sanocka. Nieruchomość usytuowana jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł79 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do Andrychowa! Oferujemy Państwu duże, wygodne mieszkanie na kameralnym osiedlu Żwirki i Wigury. W dwupiętrowym bloku znajduje się dwustronne mieszkanie z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-usługowa o pow. 28,2 ar w Zabierzowie k/krakowa. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy. Niedaleko do marketu, przedszkola, kościoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 184 826 zł65,46 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł33,80 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie wykończone na wysokim standardzie według indywidualnego projektu wnętrz w Śródmieściu, przy ul. Rakowickiej. Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

744 559 zł27 m² 27 576,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 650.00 zł; Budynek: apartamentowiec bardzo wysoki; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: dwa balkony; W pobliżu: restauracje, sklepy, tereny rekreacyjne;.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł903 m² 109,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana o pow. 9 arów, położona w Tuchowie przy ul. Polnej. Działka posiada kształt zbliżony do kwadratu. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, a następnie.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł121 847 m² 59,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu (14) o łącznej powierzchni 12,1847 ha. Położone są w Brzeszczach w woj. małopolskim. Łączny kształt działek tworzy nieregularny.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,10 m² 7 908,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 63,10 m zlokalizowane w Krynicy-Zdroju, ul. Profesora Henryka Świdzińskiego, to atrakcyjna propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44 m² 15 227,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie os. Strusia 6, kraków Lokalizacja: os. Strusia 6, nowa Huta Kraków Piętro: 10/10 (winda) Powierzchnia: 44 m Pokoje: 2 Kuchnia: osobna Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł47,50 m² 17 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy w swojej ofercie mieszkanie 3 pokojowe mieszczące się w dzielnicy Krowodrza w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Pedagogicznego. - w pobliżu ośrodków akademickich, -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł8 500 m² 46,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 85 arów, położona na pograniczu Grojca i Regulic w gminie Alwernia. Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu skąd rozpościera się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ruczaj ul. Sodowa - nowe dwupokojowe mieszkanie z klimą i dużym balkonem Mam do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie na Ruczaju przy ul. Sodowej w kameralnym budynku. Mieszkanie położone.