dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 925 ogłoszeń

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne i praktycznie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej, w niskim budynku z 2018 r. Lokal o powierzchni 19.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł169,21 m² 5 614,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro nieruchomości Fenig Home oferuje na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni całkowitej 169,21 m (użytkowej 117,34 m ) usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł141,15 m² 6 865,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Dom inny niż inne. To ciepły i przytulny dom, gdzie ogień może przyjemnie trzaskać w kominku, powietrze pachnie lasem, a w nocy niebo skrzy się od gwiazd. Jego domownicy znajdą tu ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane na Prądniku Białym przy ul. Rusznikarskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 1998.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 000 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na wymarzony dom, agroturystykę, inwestycję lub po prostu spokojne życie w otoczeniu natury - z szybkim dojazdem do Bochni? Ta działka w Chronowie jest wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 730 zł52,74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł3 800 m² 29,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z możliwością przekształcenia w miejscowości Zagorzyn, gmina Łącko, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Wyjątkowa miejscowość Zagorzyn znajduje się na południowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 332 zł86,44 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa i okolic Tutaj dostępne również inne mieszkania od 2 do 4 pokoi zadzwoń, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł59 m² 13 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, położone w spokojnej części Krakowa. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł27,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż kawalerka z dużym balkonem, komórką lokatorską i miejscem parkingowym w garażu ruczaj/borek Fałęcki! lokalizacja: doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 460 000 zł137,77 m² 10 597,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkanie! 0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o pow. 137,77m2, zlokalizowane w Krakowie - Prądnik Biały. Apartament usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł833 m² 600,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Bibice , gm. Zielonki. Grunt o pow. 8,33 ara, w kształcie prostokąta o wym.: 18m/ 48m. Nieruchomość położona w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł34,34 m² 17 443,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY NIERUCHOMOŚĆ - 2 - POKOJE.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł63 m² 22 063,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej kamienicy w centrum Krakowa przy ul. Piłsudskiego english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje jasny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

DO sprzedania dom W muszynie O pow. ok 186 m 2 nowa niższa cena! Nieruchomość położona w Muszynie, w cichym i spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 000 m² 72,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widok, którego nie kupisz nigdzie indziej. Działka na Mogielicy. Wyjątkowa nieruchomość położona na Mogielicy w sąsiedztwie legendarnej Polany Stumorgowej miejscu, które uchodzi za jeden.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł168 m² 14 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż: prestiż i cisza w samym sercu Krakowa wyjątkowy dom na Osiedlu Oficerskim! Szukasz adresu, który łączy tradycję z wygodą życia blisko centrum? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł8 020 m² 87,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na granicy białki tatrzańskiej groń | 8020 m podhale, turystyka I potencjał idealna lokalizacja pod inwestycję Na sprzedaż działka W miejscowości groń, położona.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

Mam do sprzedaży domek letniskowy całoroczny. Całkowicie wyremontowany gotowy do zamieszkania bez wkładu finansowego. Składa się z trzech poziomów, kuchnia , pokój główny z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł48,40 m² 12 128 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na sprzedaż W atrakcyjnej cenie tylko W naszym biurze. Zapraszam do zakupu mieszkania 2 - pokojowego, bardzo ustawnego w dzielnicy prokocim/bieżanów os. Zielone Wzgórze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48,48 m² 6 167,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 48,48 m2 położone w Chrzanowie na os. Południe przy ul. Szarych Szeregów. Oferta dostępna wyłącznie w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł106 m² 6 311,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w stanie deweloperskim mystków tylko 6 km od Nowego Sącza 106 m2 + ogródek + miejsce parkingowe osiedle ogrodzone z bramą wjazdową oraz wideodomofonami idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe 66m2 mieszkanie z balkonem przy ul. Rakowickiej w prestiżowej inwestycji *rakowicka Novum* w centrum Krakowa. Nieruchomość z salonem z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 256 m² 2 786,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z 3 budynkami mieszkalnymi Do sprzedania działka o pow. 12,56 ara z kompleksem 3 domków wypoczynkowych zlokalizowana na pograniczu Bibic i Zielonek w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 000 zł156,30 m² 14 235,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1320

Zespół Annderson oferuje do sprzedaży dwa mieszkania, zlokalizowane na drugim piętrze w Rynku Głównym, kraków. Dwa lokale o powierzchni 61,90m2 i 94,40m2 z oddzielnymi Księgami.

Szczegóły ogłoszenia

10 700 000 zł229 m² 46 724,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalny apartament znajdujący się w kompleksie Angel Wawel przy ul. Koletek.Apartament o powierzchni 229 m2 znajduje się na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

42,76 zł/m²30,40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy nowy targ | ul. Szaflarska 13 | 30,4 m nowoczesna przestrzeń biurowa W prestiżowej lokalizacji gotowa do wprowadzenia Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 30,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²12 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

-lokal na I piętrze: -lokal 12 m2 / cena 450,00 zł netto +vat / wywóz śmieci / woda /+ dodatkowy koszt energii elektrycznej + koszty centralnego ogrzewania 300zł + kaucja 450 zł netto opłata dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Nowa Huta, bieńczyce, os. Na Lotnisku - 2 pokoje | 43,97m2 + piwnica / obok Planty Bieńczyckie we speak english Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,97m2 położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł226 m² 3 628 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:469 m²

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości zabudowanej obiektem "handlowo-usługowym" o całkowitej powierzchni użytkowej: 216 m.kw. aktualnie cały budynek jest wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 660 zł67,30 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 67m2 położone na 2 piętrze 6 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł260 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Duży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 260 mkw położony jest w Sułkowicach koło Andrychowa. Budynek powstawał w trzech etapach. Pierwsza część najstarsza stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł79 m² 16 329,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować piękny apartament o powierzchni 78,7 m2, który znajduje się w Krakowie Nowej Hucie przy ulicy Bulwarowej. Apartament ma 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł163 m² 3 368,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowy dom między blisko Krynicy-Zdrój. Dwukondygnacyjny budynek mieszkalny z użytkowym poddaszem oraz widokowym tarasem i balkonem, o pow. użytkowej 163 m 2 , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł86 m² 7 789,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort miasta z ciszą i naturą. Nowoczesny wykończony apartament 62 m2+garaż 21m2 z wyjściem bezpośrednio z sypialni do kwitnącego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,84 m² 13 450,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 3 pokoje, gotowy do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.